Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Arjun Rampal zmienia okładkę gwiazdy dla TMM T

Infolinia informacyjna – 5 czerwca 2021 r.

Aktor Arjun Rampal jest gwiazdą okładki flagowego magazynu TMM przez cały czerwiec.

Arjun Rampal wygląda całkowicie przystojnie i elegancko w sherwani z kości słoniowej, zdecydowanie uzupełniając jego strój projektanta Rohit Bal.

Arjun zajrzał do swojego profilu w mediach społecznościowych i upuścił okładkę. Napisał to: „Dziękuję, że zabrałeś mnie w pamięć. tmmindia redaktor naczelny @kartikyaofficial, dyrektor generalny @faraz0511… Dziewczyna, która zrobiła mi retrospekcję, to była przyjemność otworzyć się przed tobą. @deepalisingh05… mukulrajofficialrohitbalofficial zdjęcie odzieży @meerabyshubh”

Urzędnik TMM India również napisał to samo, pisząc: „Nasza czerwcowa gwiazda okładki, bardzo przystojny Arjun Rampal (@rampal72) przeszedł ścieżką pamięci i podzielił się kilkoma mało znanymi ciekawostkami z czasów modelowania”.

Ostatnio widziany w oryginalnym Nail Polish ZEE5, aktor Arjun ma szereg filmów o swoim kocie, z udziałem Dakkada, Bitwy Bhimy Koregaona, Hari Hara Veera Mallu i Nastika.

Dakkad wyreżyserował Raznesh Ghai, a w głównych rolach występują Kangana Ranaut i Divya Dutta.

Arjun Rampal zmienia okładkę gwiazdy dla TMM T

O Newshelpline

News Helpline to marka w świecie codziennych treści Bollywood. Jesteśmy zespołem kreatywnych, pracowitych i kreatywnych ludzi pracujących w mediach od 15 lat. Jako pierwsi odczuliśmy zmieniającą się fazę branży informacyjnej wraz z rozwojem branży IT. Dlatego w 2008 roku wymyśliliśmy pierwszą tego rodzaju aplikację z wiadomościami z Bollywood, stronę internetową, na której codziennie przesyłamy wiadomości z Bollywood, a nasi klienci mogą pobierać te wiadomości z dowolnego miejsca na świecie w tym samym dniu wydarzenia. Z biegiem czasu ulepszaliśmy się i ewoluowaliśmy. W rezultacie nasz klient w dowolnym regionie świata otrzymuje wiadomości z Bollywood (jakość HD) w ciągu 2-3 godzin. Ogłosić wydarzenie. Wartość wiadomości jest w dużym stopniu zależna od czasu, a my na infolinii informacyjnej dostarczamy wiadomości, zanim staną się plotkami.

READ  Justin Theroux dołącza do Costara Logana Polisha, aby przeprowadzić inspekcję Wybrzeża Moskitów