Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ladies in Lavender, aby oświetlić scenę Peninsula

Woy Woy Little Theatre (WWLT) ma wyemitować swój pierwszy pokaz na pełnych obrotach od czasu nałożenia ograniczeń COVID-19 ponad rok temu, kiedy Ladies in Lavender otworzyło się 14 maja na trzytygodniowy sezon w Peninsula Theatre.

Po prawie rocznej nieobecności na scenie grupa wystawiła w lutym listy miłosne z ceną sprzedaży 75 procent.

Ale teraz, gdy ograniczenia publiczności zostały całkowicie zniesione, WWLT przygotowuje się do olśnienia widzów Shaun McKenna’s Ladies in Lavender, adaptacją filmu Charlesa Dance z 2005 roku o tym samym tytule, na podstawie edwardiańskiego opowiadania Williama J. Locke’a.

Akcja rozgrywa się w Kornwalii około 1937 roku i koncentruje się wokół dwóch starych sióstr-panny, które wciąż są zdruzgotane przez I wojnę światową i obawiają się, że może nadejść kolejna wojna.

Ich ciche życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy młody Polak rozbił statek u wybrzeży w pobliżu ich domu i zabrał go, gdy doszedł do siebie.

Na początku przystojny Andrea wydaje się być mile widzianym dodatkiem do życia samotnych kobiet, ale jego obecność szybko okazuje się niestabilna.

U sióstr budzą się uśpione uczucia, a rywalizacja między rodzeństwem znika w wyciętych komentarzach i wzajemnych podejrzeniach.

Serial jest reżyserowany przez Terry’ego Collinsa i zawiera imponującą obsadę, w tym Kristen Vail i Chris Sherry jako siostry, Jake Cain-Roser jako Andrea Smashed, Andy Cabanoff jako Dr. Med, Darren Knight jako gospodyni siostry Dorcas i Rosemary Parsons. jako tajemniczy. Olga.

Collins powiedział, że spektakl był dobrze wykonanym sprawdzianem wieku i młodości, zaprzeczenia i wiedzy, pożądania i hojnej akceptacji.

Powiedziała: „Po raz pierwszy zakochałam się w tym filmie z Maggie Smith i Judy Dench w rolach głównych, a kiedy dowiedziałam się, że został zaadaptowany do teatru, po prostu musiałem go wyreżyserować”.

„Spektakl jest pełen ciepła i humoru, ale zawiera także emocjonalne i bolesne momenty, które wprowadzą widza w emocjonalną spiralę”.

READ  Urban Sales chwyta eko-tematyczny animowany film „Przytul mnie – film”

Dzięki oszałamiającej gamie projektów Steve’a Pembroke’a, uzupełnionej obszernym oświetleniem i efektami dźwiękowymi, Ladies in Lavender z pewnością będzie bardziej rozrywkowy dla tłumu.

Produkcja będzie działać zgodnie z wytycznymi NSW Health jako zarejestrowana organizacja dla COVID Safe.

Wszystkie rezerwacje i płatności muszą być dokonywane online.

Osoby, które nie mogą dokonać rezerwacji online, powinny zadzwonić pod numer 4344 4737 i zostawić wolontariuszowi wiadomość, aby oddzwonił i pomógł.

Panie w Lavender będą serwowane od 14 do 30 maja w piątkowe i sobotnie wieczory, o 14:00 w niedzielę i 14:00 w sobotę 29 maja.

Rezerwacje są już dostępne woywoylt.com.

Źródło:
Informacja prasowa, 4 maja
Mały teatr WWE