Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dr Strange of Wandavision zagrał Benedicta Cumberbatcha za bycie „białym facetem”

Starszy szef studia powiedział w nowym wywiadzie, że aktor Benedict Cumberbatch zrobił coś, co znika z finału WandaVision, ponieważ Marvel Honchos nie chciał, aby „biały człowiek” ukradł serial.

Cumberbatch, który wcześniej grał Dr. Strange in the Marvel Cinematic Universe, pierwotnie miał wystąpić w ostatnim odcinku Disney +,Rolling rock Wspomniałem o poniedziałek.

Związane z: Główna gwiazda nie „czuje się dumna”.

„Niektórzy ludzie mogą powiedzieć:„ Och, fajnie było zobaczyć Doktora Strange ”- powiedziała Rys.„ Ale miała zamiar odebrać Wandzie, czego nie chcieliśmy robić. Nie chcieliśmy utowarowić zakończenia serialu, aby przejść do następnego filmu – oto biały gość, „Pozwólcie, że pokażę wam, jak działa władza”.

Feige powiedział wykonawcy, że proces pisania Marvela to „świetne połączenie niezwykle dedykowanego formatowania i chaosu. Magia chaosu”.

Związane z: Marvel potwierdza szczegóły 10 nadchodzących filmów

Główny scenarzysta Jack Schaeffer powiedział, że Cumberbatch miał również pojawić się w jednym z WandaVision’s Reklamy, które mogły być listami Doktora Strange do Wandy, ale ten pomysł również został usunięty.

Zamiast ratować dr Strange na cały dzień, serial zakończył się, gdy Wanda miała zdolności edukacyjne głównie na własną rękę, a ona została Cynobrową Wiedźmą, jak twierdzi. Od środka.

Ten artykuł ukazał się pierwotnie na New York Post Przedruk za zgodą

READ  Martin Roberts: Gwiazda Homes Under The Hammer rusza z projektem dla Ukrainy