Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Leyton Hewitt reklamował wprowadzenie do Sad Hall of Fame

Leighton Hewitt z synem Cruzem i żoną Beck Hewitt na Medalu Newcombe 2018 (fot.Scott Barbour / Getty Images)

Lytton Hewitt podjął smutną decyzję Przełożyć jego wprowadzenie do International Tennis Hall of Fame z powodu Covid-19.

Był wielkim Australijczykiem i byłym graczem numer jeden na świecie, który w swojej karierze zdobył dwa tytuły Wielkiego Szlema Został nazwany w Hall of Fame Class w 2021 roku w lutym.

’śmiertelnie’: Brutalna zemsta Ash Party na Madrid Open

„Kurczak Piekło”: Piękna Ash Party pracuje dla swojego ciężarnego rywala

Miał zostać uhonorowany podczas ceremonii wprowadzenia, która odbyła się w Hall of Fame w Newport w stanie Rhode Island 17 lipca.

Jednak ograniczenia w podróżowaniu z Australii do Stanów Zjednoczonych zmusiły Hewitta do opóźnienia rozpoczęcia działalności o rok.

„Niestety, ze względu na okoliczności towarzyszące tegorocznemu Covid, moja rodzina i ja nie będziemy mogli przyjechać do Newport, aby świętować w lipcu przyszłego roku” – powiedział były mistrz Wimbledonu i US Open w filmie zamieszczonym w Hall of Fame.

„ Ale naprawdę nie możemy się doczekać powrotu i bycia częścią tego w 2022 roku.

„Absolutnie życzę wszystkim rekrutowanym w tym roku powodzenia i mam nadzieję, że będą mogli naprawdę cieszyć się i świętować swoje wielkie osiągnięcia”.

40-letnia Hewitt została wybrana do klasy 2021 wraz z przełomową Original 9, która położyła podwaliny pod profesjonalną trasę koncertową kobiet.

Wieloletni trener Denis van der Meer zostanie również powołany po jego śmierci w 2019 roku.

Goran Evanisevic z Chorwacji i Hiszpanka Conchita Martinez, dwaj byli zawodnicy głosowani w kategorii 2020, również zostaną uhonorowani podczas lipcowej gali po odwołaniu zeszłorocznych obchodów z powodu pandemii koronawirusa.

Litton Hewitt, na zdjęciu podczas meczu Pucharu Davisa Australii z Brazylią w 2020 roku.

Litton Hewitt podczas meczu Pucharu Davisa Australii z Brazylią w 2020 roku (fot.Mark Brick / Getty Images)

Liton Hewitt uhonorowany nagrodą Hall of Fame Call

Hewitt jest najmłodszym męskim zawodnikiem w historii, wygrywając US Open w 2001 i Wimbledon w 2002.

READ  Bramkarz Liverpoolu Alison Baker strzela oszałamiającego gola przeciwko West Bromwich Albion, aby pozostać na swojej drodze do poszukiwania pierwszej czwórki w Premier League

W listopadzie 2001 roku osiągnął pierwsze miejsce w rankingu mając zaledwie 20 lat i 268 dni.

Jest także najmłodszym zawodnikiem, który zajął pierwsze miejsce pod koniec roku i dwukrotnie pomógł Australii wygrać Puchar Davisa.

„Kiedy rywalizujesz, tak bardzo koncentrujesz się na treningu i wynikach w tym tygodniu lub w tym roku” – powiedział Hewitt w lutym – „nie szukasz czegoś takiego”.

„ Ale kiedy wszystko to zostanie zebrane i uznane za zasługujące na zostanie Hall of Fame, cóż, to tylko uznanie dla końcowego gracza i jestem bardzo zaszczycony.

„ Hall of Famers to ludzie, których tak bardzo lubiłem w całej mojej karierze – zwłaszcza tacy jak Rochey (Tony Roche), Newk (John Newcombe), Rocket (Rod Laver) i wielu innych.

„Wszyscy byli katalizatorami w mojej karierze, a bycie u ich boku w historii tenisa to niewiarygodny zaszczyt”.

Od czasu przejścia na emeryturę Hewitt przeszedł na zawieszenie i trenowanie i jest kapitanem reprezentacji Australii Davis Cup od 2016 roku.

Był odpowiedzialny za wychowanie i rozwój wielu obiecujących młodych gwiazd w Australii, W tym Alex de Minor i Alexei Boberin.

Hewitt będzie pierwszym Australijczykiem, który wejdzie do International Tennis Hall of Fame od czasu mistrza na wózkach inwalidzkich Davida Halla w 2015 roku.

Dzięki AAP

Obejrzyj „Mind Games”, nową serię Yahoo Sport Australia, która bada brutalny umysłowy trud elitarnych sportowców w pogoni za wielkością:

Kliknij tutaj Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze wiadomości z Australii i całego świata.