Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Limeburners i Giniversity in the Valley: Nowa restauracja z ginem i whisky przygotowuje się do transformacji Swan Valley

Limeburners i Giniversity in the Valley: Nowa restauracja z ginem i whisky przygotowuje się do transformacji Swan Valley

Miłośnicy ginu i whisky cieszą się.

W Dolinie Łabędzi ma zostać otwarte nowe miejsce zaprojektowane specjalnie dla Ciebie.

Western Australia Master Distiller Cameron Syme wyrusza do tego regionu na początku czerwca z dwiema największymi markami – Limeburners i Giniversity.

Ekscytujący nowy projekt o nazwie Limeburners & Giniversity in the Valley będzie miał 200 miejsc siedzących – w tym restaurację, bar, drzwi do piwnicy i miejsce na imprezy.

Oczywiście w menu nie zabraknie napojów Giniversity i Limeburner, a w – obecnie wypróbowanej i przetestowanej kuchni – znajdą się wyłącznie opcje bezglutenowe.

ikona aparatuOczywiście w menu nie zabraknie napojów Giniversity i Limeburner, a w – obecnie wypróbowanej i przetestowanej kuchni – znajdą się wyłącznie opcje bezglutenowe. kredyt: David Pace

Pan Sim kupił Carilley Estate przy Hyem Road, w Herne Hill pod koniec grudnia, a teraz odnawia miejsce, które będzie mieszać ze swoją kolekcją whisky i likierów.

Podczas gdy Limeburners Distillery pozostanie w Albany, a Giniversity w Margaret River, będzie to pierwsza oferowana whisky w regionie, łącząc ponad 40 światowej klasy winnic, browarów, cydrów i destylarni ginu.

Z trzema destylarniami na swoim koncie i ponad 180 nagrodami, pan Simi jest podekscytowany możliwością dzielenia się swoimi wysokiej jakości produktami i nagradzanymi usługami przez drzwi swojej piwnicy, dając Swan Valley przedsmak wszystkiego, co już ma do zaoferowania w Great Southern i Regiony rzeki Margaret.