Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Super Mario RPG Remake Kijanki: lokalizacje, notatki, nagrody i wiele więcej

Super Mario RPG Remake Kijanki: lokalizacje, notatki, nagrody i wiele więcej

Podczas eksploracji Super Mario RPG Remake znajdziesz Kijanka Pond i serię piosenek o kijankach. Te utwory są odblokowywane w miarę postępów w grze i nie możesz ich wykonywać, dopóki ich nie odblokujesz. Uniemożliwia to dostęp do różnych potężnych przedmiotów czekających na Ciebie w basenie. Jeśli jednak zwrócisz uwagę, zobaczysz wskazówki, które prowadzą do tego, co kompozytor Toadofsky ma zrobić.

Zostaniesz poproszony o odtworzenie serii piosenek poprzez skakanie po grzbietach kijanek. Każda linia na ekranie będzie przypominać nutę muzyczną, więc dla graczy zaznajomionych z tym, jak to działa, stanie się to nieco łatwiejsze w zarządzaniu.


” class=”promoted-img” Loading=”lazy” szerokość=”1440″ height=”220″ alt=”fortnite-promoted-banner” />

Czym są piosenki kijanki i kiedy można je odblokować w Super Mario RPG Remake?

Teraz, gdy ukazał się remake tej klasycznej gry RPG, możesz odkrywać Królestwo Grzybów i nie tylko. Po dotarciu do Stawu Kijanki w Super Mario RPG Remake, Pieśni Kijanki odblokują się i znajdziesz Frogfuciusa. Po rozmowie możesz udać się do innej części mapy, Melody Bay.

Toadofsky, legendarny kompozytor, czuje się, jakby był w kryzysie i Twoim zadaniem jest pomóc mu skomponować muzykę. Za każdym razem, gdy to zrobisz, da ci nową kartę, która odblokuje przedmioty, które możesz kupić za monety.

Kiedy dotrzesz do wody, zobaczysz kijankę pływającą w górę i w dół po niektórych taktach i liniach nut. Każda spacja i następna linia są liczone jako nuta ostateczna. Od góry do dołu wygląda to następująco:

 • 1: Mi
 • 2: Zresetuj
 • 3: Zrób
 • 4: T
 • 5: Nie
 • 6: Więc
 • 7: Fa
Piosenka Frog Sage's Suite 18 dla kijanki w remake'u SMRPG (Zdjęcie za pośrednictwem mlane_otta/YouTube)
Piosenka Frog Sage’s Suite 18 dla kijanki w remake’u SMRPG (Zdjęcie za pośrednictwem mlane_otta/YouTube)

Jeśli porozmawiasz z jedną z kijanek, podpowie ci ona pierwszą piosenkę kijanki w Super Mario RPG Remake, Pawilon Żaby Szałwii nr 18:

Piosenka bluesowa Tadpole Blues SMRPG (zdjęcie za pośrednictwem YouTube)
Piosenka bluesowa Tadpole Blues SMRPG (zdjęcie za pośrednictwem YouTube)

To daje karta altowa W remake’u Super Mario RPG. Następna piosenka, Blues z Mulville, nie zostanie odblokowany, dopóki nie uratujesz Dyna i Mite’a w Kopalniach Moleville. Wróć do stawu kijanki i zagraj następujące nuty piosenki:

READ  Top 5 bohaterów Overwatch 2 dla duetów z Baptiste
Kijanka Monstro Town Star Song SMRPG (Zdjęcie za pośrednictwem YouTube)
Kijanka Monstro Town Star Song SMRPG (Zdjęcie za pośrednictwem YouTube)

To się otworzy Karta tenorowa W Super Mario RPG Remake otrzymasz więcej przedmiotów, które możesz kupić za swoje monety. Ostatnia zwykła piosenka to Piosenka Monstro Town Star, który odblokowuje się po spotkaniu Monstermamy. To jedna z dziwnych rzeczy, które dzieją się w grze. Wejdź z nimi w interakcję i posłuchaj piosenki gwiazdy na górze w Monstro City. Następnie możesz wrócić i dokończyć ostatnią zwykłą piosenkę kijanki:

Otrzymasz w ten sposób kartę Soprano. Jednak Toadofsky potrzebuje czegoś innego, aby jego piosenka była kompletna. Zostaniesz poproszony o wymyślenie czegoś; W tym momencie nie ma znaczenia, co wybierzesz.


Jakie nagrody można odblokować za każdą kartę w Super Mario RPG Remake?

Wyjazd
Opuszczamy Frogfucious i kierujemy się do Juice Bar (zdjęcie za pośrednictwem Nintendo)

Gdy zaczniesz otwierać karty, możesz udać się do baru z sokami przy stawie Kijanka. Każda karta odblokowuje nowy zestaw przedmiotów, które można kupić za monety. Oto lista rzeczy, które możesz odblokować w grze po ukończeniu każdej piosenki Kijanki:

Elementy karty Alto

 • Żabi napój: 14 monet
 • Eliksir: 38 monet

Elementy karty tenorowej

 • Żabi napój: 12 monet
 • Eliksir: 36 monet
 • Megaliksir: 90 monet

Elementy karty Soprano

 • Żabi napój: 8 monet
 • Eliksir: 24 monety
 • Megaliksir: 60 monet
 • Croaka Cola: 200 monet

Super Mario RPG Remake jest teraz dostępny wyłącznie na Nintendo Switch. Nadchodzi nasza recenzja, ale są pewne zmiany, o których powinniśmy wiedzieć. Dobrym tego przykładem jest nowa strona internetowa Signal Ring.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda