Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lisa Wilkinson ujawnia dużą zmianę

Lisa Wilkinson ujawnia dużą zmianę

Po ogromnej rozprawie w sądzie federalnym Lisa Wilkinson ujawniła zmianę, która, jej zdaniem, nie zaszła od czasu jej występów w programie Today.

Skarbnik Steve Kennedy powiedział dziś Senackiej Komisji Ekonomicznej, że opublikowane w tym tygodniu dane dotyczące wzrostu gospodarczego w pierwszym kwartale roku były „szczególnie słabe”, mówi Ross Greenwood, redaktor biznesowy Sky News. Greenwood twierdzi, że ekonomiści spodziewają się, że kwartalna wartość utrzyma się na stałym poziomie 0,2%, a roczna stopa wzrostu spadnie z 1,5 do 1,2%. „Jeśli gospodarka okaże się słabsza w marcu… będzie to jeden krok w kierunku technicznej recesji, w którą wpadła już około jedna trzecia krajów OECD”.

Gwiazda telewizji na swoim profilu w mediach społecznościowych ogłosiła w poniedziałek nową fryzurę.

„Mam z tym dość” – napisała tego popołudnia pani Wilkinson do swoich 352 044 obserwujących.

Kontynuowała: „Nie sądzę, że miałam tak krótki okres od pierwszych lat mojej kariery w Today Show. Czuję się tak dobrze”.

Lisa Wilkinson ujawniła w mediach społecznościowych swoją nową fryzurę, której, jak twierdzi, nie widziano od czasu jej wystąpienia w programie Today. Zdjęcie: Dostarczone/Instagram

Lisa Wilkinson i jej mąż Peter Fitzsimmons na zdjęciu ślubnym sprzed 32 lat. Zdjęcie: Dostarczone/Instagram

Wśród wielu postów na jej koncie na Instagramie jeden zawiera zdjęcie jej i jej męża, Petera Fitzsimmonsa, z ich ślubu prawie 32 lata temu.

Nowa fryzura nastąpiła po złożeniu przez Bruce'a Lermana apelacji do Sądu Federalnego w pełnym składzie w odpowiedzi na pozew o zniesławienie, który przegrał z panią Wilkinson i Network 10.

Podał cztery podstawy apelacji, w tym argument, że ustalenia sędziego Lee dotyczące obrony „uzasadniającej” wykraczają poza pisma procesowe zarówno pani Wilkinson, jak i Network 10.

Powiedział również, że sędzia Lee dokonując swoich ustaleń nie zastosował zasady „Bringshaw”.

READ  Festiwal Vintage Vibes przełożony, organizatorzy powołują się na „obecną presję gospodarczą” | theMusic.com.au

Bruce Lerman złożył apelację w procesie o zniesławienie, który przegrał z Lisą Wilkinson i Network 10. Zdjęcie: NewsWire/Nikki Short

Zgodnie z zasadą „Briginshaw” w sprawach cywilnych obejmujących poważne zarzuty sądy muszą dokonywać ustaleń na wyższym szczeblu.

Sędzia Lee na podstawie bilansu prawdopodobieństwa ustalił, że Lerman dokonał napaści na tle seksualnym na panią Higgins w budynku parlamentu rankiem 23 marca 2019 r.

Pan Lerman w dalszym ciągu zaprzecza tym zarzutom.