Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lizzo grozi, że zatrzyma muzykę za zawstydzanie ciała na Twitterze

Lizzo grozi, że zatrzyma muzykę za zawstydzanie ciała na Twitterze

Lizzo wydała szokujące oświadczenie, że może opuścić branżę muzyczną z powodu ciągłego zawstydzania otyłością po serii złośliwych komentarzy pod jej adresem na Twitterze.

Zdobywczyni nagrody Grammy artystka od dawna jest zwolenniczką pozytywnego nastawienia do ciała, celebrując kobiety plus size podczas swoich występów na żywo i strzelając do trolli, którzy często komentują jej wagę.

Ale po ostatniej konfrontacji z kolejnymi zawstydzającymi komentarzami, Lizzo była wyraźnie sfrustrowana i powiedziała, że ​​zamierza rzucić karierę muzyczną.

„Nienawidzę tego tutaj” – napisała piosenkarka w serii tweetów, zanim w środę zamknęła swoje konto na Twitterze.

Kontynuowała: „Nie wiesz, jak blisko byłam porzucenia wszystkich, odejścia i cieszenia się pieniędzmi i moim mężczyzną na farmie”.

Piosenkarka „Good As Hell” częściowo odpowiedziała na zawstydzający post inwestora Bitcoin Layah Heilpern, który zawierał wideo przedstawiające artystę tańczącego na scenie i opatrzone podpisem: „Jak Lizzo pozostaje gruba, skoro ciągle się porusza na scenie” ?! Zastanawiam się, co robić „zjedz to” wraz ze śmiejącym się emotikonem.

„Właśnie zalogowałem się do aplikacji i to jest coś, co widzę o sobie każdego dnia” – napisał w odpowiedzi Lizzo.

Potem ktoś powiedział w komentarzach, że jem „za dużo śmieciowego jedzenia”. Przestałem jeść śmieciowe jedzenie lata temu. Jestem zmęczony ciągłym wyjaśnianiem się i chcę po prostu mieć tę aplikację, nie widząc mojego imienia w jakimś byku**. „

Odpowiadając na kolejny, usunięty tweet po tym, jak Lizzo zasugerowała, że ​​„nie chce być mniejsza”, bo to „jej znak firmowy”, artystka klaskała: „Nie próbuję być gruba, nie próbuję być mniejsza – Po prostu staram się żyć i być zdrowym.” dobrze.”

„Tłuszcz nie jest moją” marką. „Tłuszcz jest tym, jak wygląda moje ciało. To wszystko. To wszystko.”

READ  Rosnący niedobór nauczycieli w Polsce i na Węgrzech

Moja „marka” to dobra muzyka. My Brand oznacza wszystkich ludzi. Moją „marką” jest wyzwolenie czarnej dziewczyny.

„Tak wygląda moje ciało, nawet gdy jem super czysto i ćwiczę!”

Piosenkarka powiedziała, że ​​„nigdy nie szuka” ostrych komentarzy, ale i tak widzi je na Twitterze i Instagramie.

Lizzo zbudowała lukratywną karierę po tym, jak jej piosenka „Truth Hurts” pojawiła się w komedii romantycznej „Someone Great”, dzięki czemu znalazła się w królestwie gwiazd popu.

Jest profesjonalną flecistką, często w trakcie koncertu wykonuje świetne solówki, ma linię gorsetów o nazwie Yitty, która jest „przeznaczona dla wszystkich typów ciała”, aw 2022 roku uruchomiła nagrodzony Emmy reality show Prime Video „Lizzo’s Watch Out for the Big”. Grrrls”, w którym szuka tancerek plus size, które dołączą do niej w trasie.

Chociaż niedawna fala komentarzy zawstydzających ciało skłoniła Lizzo do opuszczenia Twittera, kontynuowała swoje tweety, publikując wideo na swoim Instagramie w środę.

Na filmie widać, jak piosenkarka stoi na scenie podczas koncertu, trzymając tabliczkę z napisem „Przykro mi, że ludzie na Twitterze są źli. Jesteś piękna i wyjątkowa”, rzekomo przekazaną przez fana.

„Nie mówię tylko za siebie, mówię za wszystkich” – powiedziała swojej publiczności w klipie.

„To nie jest normalne, to nie jest sprawiedliwe, to nie jest w porządku… Ktoś próbował mi powiedzieć, że to pochodzi z obszaru. Nie, to gówno nigdy nie powinno pochodzić z obszaru bycia osobą, bycia człowiekiem bycie, które tylko istnieje.

„Przechodzę przez to i wiem, że ty przez to przechodzisz, więc jeśli nikt ci dzisiaj nie powie – kocham cię, jesteś piękna i możesz przejść przez wszystko”.

Lizzo podpisała post: „Nigdy nie zamknie się na temat tego, jak trudno jest po prostu sprawić, by grubi ludzie istnieli.

READ  Firma Science Games rozszerza swój zasięg cyfrowej loterii, wprowadzając więcej natychmiastowych gier elektronicznych na Węgrzech - wiadomości z europejskiej branży gier

„Renderowanie Twojej pracy jest *darmowe*. Gdyby internet był ograniczony, a opublikowanie jednego komentarza trwało 24 godziny, zastanawiam się, jak wyglądałyby media społecznościowe.”

Lizzo jest w trasie promującej jej album „Special” z 2022 roku, który zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii Album Roku. W przyszłym miesiącu wyląduje w Australii.