Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lizzy Huo chciała pojechać na letnie wakacje do Europy.  Podobnie połowa Australii

Lizzy Huo chciała pojechać na letnie wakacje do Europy. Podobnie połowa Australii

No cóż, tak jest wszyscy W Europie tego lata? Jestem przekonany, że Europa to nowe Bali. Kiedy już wybierzemy tani i przyjemny pięciogodzinny lot do naszego nieoficjalnego siódmego stanu, wypijamy bintang za 2 dolary i wpadamy do klubu na plaży. Zostaliśmy przez tydzień, wypaleni, wypiliśmy za dużo i wróciliśmy do domu czerwonym samolotem z odrobiną godności i drewnianym otwieraczem do butelek w kształcie penisa.

Ale teraz idziemy do Eurrrroooooope. Chow-chow, całuj, całuj. Podaj mi niesamowitą pościel i fajne okulary przeciwsłoneczne. Ala Kath i Kedrella, jedziemy do Positano! Kiedy usłyszałem, jak grupa Australijczyków nazywa romantyczne włoskie nadmorskie miasteczko Pozzi – „Tak, jutro jedziemy do Pozzi” – wzdrygnąłem się w Birkenstockach.

Nie, nie Bali. Paryż, kolego!

Uzbrojeni w miesiące corocznego urlopu zgromadzone podczas izolacji i kwotę, która 20 lat temu byłaby akceptowalną kaucją za kredyt mieszkaniowy, Australijczycy przybyli do Europy gotowi pozwolić swoim ptakom trzepotać na wietrze i całować słońce swoimi tatuażami.

Należałam do tłumu Australijczyków, którzy wytrzymali 25-godzinny lot i zamienili puchową kurtkę na sukienkę, uwiedziona europejską estetyką opalonej skóry, krystalicznie błękitnej wody i jedzenia. Dlaczego tamtejsze pomidory smakują jak pomidory?

Europejczycy wiedzą, jak spędzać dni i prowadzić powolne życie. Nie ma nic lepszego niż widok chrupiącego, muśniętego słońcem Włocha klepującego się po brzuchu, jakby był w drugim trymestrze, podczas posiłku z makaronem. Bardzo mi się podobają – wyglądają jak torebki Gucci – i chcę nosić jedną na ramieniu.

Dla mnie europejskie lato to nie tylko przeżycie, to nastawienie i szansa, aby odpuścić. Muzycy grają na ulicach do późnej nocy, a tłumy gromadzą się wokół nich i tańczą, jakby nikt nie patrzył, z wyjątkiem tego, że wszyscy oglądamy, nagrywamy filmy i przesyłamy je na nasze portale społecznościowe.

READ  pogoda człowiek nie jest biznesem wielokulturowego dnia czarnego kraju
Kath i Kedrella stawiają czoła korkom pod Łukiem Triumfalnym.

Kath i Kedrella stawiają czoła korkom pod Łukiem Triumfalnym.

Lato w Australii jest stosunkowo surowe. Pływamy między flagami, nosimy filtry przeciwsłoneczne SPF7000+ pod wspaniałymi chatkami i pijemy alkohol w wyznaczonych miejscach. Przestrzegamy zasad, dlatego Europa jest taka atrakcyjna… To wszystko, co dzieje się w Europie. Zdejmij koszulkę? z pewnością! Węglowodany F—G Dem.

Ale czy ten szum jest wart podróży?