Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lokalny kawaler orzeźwia 3-dniową tikka masalę zdrową strugą słodkiego sosu chili – Pituta Advocate

Keith T. Dennett | Nowe Południe | Połączenie

Jeden z najstarszych kawalerów Betoota bawi się dziś w kuchni, chcąc odświeżyć resztki z weekendu.

Po spędzeniu 40 minut na przeglądaniu opcji w aplikacji do dostarczania jedzenia, lokalny sprzedawca ubezpieczeń Caleb Webber, lat 29, został prawdopodobnie zmuszony do jedzenia, po tym, jak zdał sobie sprawę, że ma mniej niż 8 USD na swoim koncie bankowym.

Uważa się, że Caleb otwierając lodówkę w poszukiwaniu obiadu, był zachwycony, widząc, że jeszcze nie wypolerował niektórych indyjskich przysmaków, które kupił o 1 w nocy w sobotni wieczór.

Uważa się, że intensywna śmietana i skondensowana mieszanka przypraw, podczas wąchania ryżu czosnkowego i sfermentowanego kurczaka tikka masala w plastikowej misce na wynos, działają harmonijnie, maskując wszelkie ślady salmonelli.

Jedząc pomarańczowe curry w swoim ulubionym pojemniku Tupperware, Caleb poświęcił trochę czasu na debatę z naszym reporterem, czy dzisiejsze curry i ryż pozostawią go na porcelanowym tronie.

„Kupiłem to w sobotę, teraz jest wtorek, czy można cokolwiek zjeść?” – zapytał Caleb naszego reportera.

„Możesz jeść kurczaka przez 5-7 dni po ugotowaniu, myślę, że będę słodki”.

Chętny do działania po długim dniu spędzonym w biurze, Caleb przestał jeść, gdy spalił odciski palców, sięgając po stopioną miskę wulkaniczną z kuchenki mikrofalowej.

Czekając, aż cenne resztki powrócą do temperatury pokojowej, Caleb postanawia zakończyć kolację, wyciągając z lodówki butelkę sosu ze słodkiej papryki sprzed dwóch lat i zdrowo posypując swój talerz swoją ulubioną przyprawą.

Ociekając gęstym osadem fluorescencyjnego cukru podczas indyjskiego obiadu, Caleb przyznał naszemu reporterowi, że nie może zrozumieć, dlaczego nie mógł złapać swojej dziewczyny przez ostatnie pięć lat.

„Szczerze, jak dobry jest ten jednoosobowy bankiet!”

„Mogę włączyć film, czy chciałbyś obejrzeć ze mną 2 Fast 2 Furious?”

READ  Europa zacieśnia portfele, próbując wywierać presję na Polskę i Węgry

Więcej nadchodzi.