Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lost Signals zostanie wydany na Netflix i innych platformach 12 lipca

Lost Signals zostanie wydany na Netflix i innych platformach 12 lipca

Oxenfree II: Lost Signals, kontynuacja thrillera o superbohaterach Oxenfree, ukaże się 12 lipca na Netflix, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5 i Steam. Gra została stworzona przez Night School Studio, studio gier Netflix powraca ponownie w 2021 roku. Night School Studio pierwotnie planowało wydać Oxenfree II: Lost Signals w 2022 roku, ale przesunęło datę premiery na 2023 rok.

„Umiejscowione pięć lat po wydarzeniach z pierwszej gry i wciąż słynące z fascynującej narracji, postaci, z którymi można się powiązać i wciągającego stylu graficznego, Oxenfree II: Lost Signals zabierze graczy w opartą na narracji przygodę z zupełnie nową obsadą postaci i oryginalnej historii”, drażnił się Netflix w komunikacie prasowym.

Gra opowiada historię Riley Poverly, badaczki środowiska, która wraca do swojego rodzinnego miasta Camena, aby zbadać nieprawidłowo występujące sygnały o częstotliwości radiowej powodujące zakłócenia w sprzęcie elektronicznym.

W momencie premiery Oxenfree II: Lost Signals będzie zawierać zlokalizowany interfejs i obsługę lokalizacji dla języka arabskiego, chińskiego (uproszczonego), chińskiego (tradycyjnego), chorwackiego, czeskiego, duńskiego, holenderskiego, angielskiego, fińskiego, francuskiego, niemieckiego, greckiego, hebrajskiego, hindi , węgierski, indonezyjski, włoski, japoński, koreański, malajski, norweski bokmål, polski, portugalski (Brazylia), portugalski rumuński, hiszpański, hiszpański (Hiszpania), szwedzki, turecki, ukraiński i wietnamski.

Nigh School Studio było pierwszym studiem gier przejętym przez Netflix. Od tego czasu streamingowy gigant nabył kilka innych studiów, m.in Spree FoxI nadchodzące gry I Rozrywkowy trener walki. Netflixa też Otwarto nowe studio gier w południowej Kalifornii i Stworzył własne studio gier Z siedzibą w Helsinkach w Finlandii, kierowana przez współzałożyciela i dyrektora generalnego studia deweloperskiego Zynga Helsinki, Marco Lastica.

Dzisiejsze ogłoszenie pojawia się, gdy niedawno ujawnił je Netflix W tym roku ma ukazać się 40 gier Ma 70 w fazie rozwoju wraz z partnerami. Usługa przesyłania strumieniowego obejmuje również 16 gier, które są obecnie opracowywane przez wewnętrzne studia gier.

READ  Muzyk, Brendan James Shaw, More

Netflix wypuścił gry w listopadzie 2021 roku i od tego czasu wydał 55 gier. Wiceprezes Netflix ds. gier outdoorowych, Leanne Loombe, powiedziała dziennikarzom podczas briefingu w zeszłym miesiącu, że firma koncentruje się głównie na urządzeniach mobilnych, ale pracuje nad własną technologią przesyłania strumieniowego w chmurze, ujawnił Mike Verdu, wiceprezes Netflix ds. gier. Na TechCrunch Disrupt ostatni październik.