Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Lot Tunisair: Kobieta przeciąga włosy podczas bijatyki w powietrzu

Przerażająca bijatyka w samolocie Tunisair rozprzestrzeniła się w mediach społecznościowych, pokazując brutalną bitwę, która miała miejsce w samolocie między pasażerami a załogą.

Spostrzeżenie, które podzieliła strona Passenger Shaming na Instagramie, ujawnia bójkę, która miała miejsce w weekend, kiedy pasażerowie wymieniali się w samolocie „uderzeniami i obelgami”, gdy personel pokładowy próbował interweniować.

Wizja wydaje się pokazywać załogę pokładową zaangażowaną w fizyczny atak, a zarówno pasażerowie, jak i personel pokładowy rzekomo biorą udział w bójce podczas bójki w drodze do przejścia iz powrotem samolotem.

W jednej ze scen kobieta została pociągnięta za włosy do przejścia przez pasażera, podczas gdy członek personelu pokładowego wysuszył się, aby zatrzymać mężczyznę.

Według rzecznika firmy, Ghassana Ouji, według doniesień lokalnych mediów, wypadek będzie przedmiotem dochodzenia.

W oświadczeniu podkreślono, że „zostało wszczęte dochodzenie i pasażerowie w miejscu wypadku mogą zostać pociągnięci do odpowiedzialności karnej”.

„Ta bitwa spowodowała opóźnienie o pięć godzin, a firma poniosła straty finansowe” – powiedział Oji o samolocie, który podobno odbywał się z Tunisu do Stambułu.

Tysiące użytkowników mediów społecznościowych szybko skomentowało film, mówiąc, że jest on „smutny”, „chory” i „oburzający”.

„Robi mi się niedobrze i smutno”. Ktoś napisał o kłótni: „Ludzie są zdesperowani, zasługują na prawdę i absurd”.

Inny dodał: „Gospodarzom nie zarabiają wystarczająco dużo, aby sobie z tym poradzić”.

„To przerażające… Jestem w szoku”.

W zeszłym miesiącu , Dwie kobiety wdają się w kłótnię w samolocie American Airlines O tym, kto pierwszy, dzikie programy wideo.

Pasażerka Annie Victoria Risso uchwyciła bitwę, która wybuchła, gdy lot 2275 z Los Angeles wylądował na międzynarodowym lotnisku Phoenix Sky Harbor w niedzielę wieczorem czasu lokalnego, Republika Arizony wzmiankowany.

Risso powiedział, że samolot wylądował około 18:30, ale walki na pokładzie trwały dłużej niż inni pasażerowie.

Walki wybuchły, gdy samolot odlatywał. Napisała na Instagramie, zamieszczając zdjęcia myśliwców, dodając, że w ostatniej chwili uchwyciła swój połączony lot.

READ  Kobieta została zastrzelona po tym, jak kazała niemieckim turystom w pociągu „wyjechać” ze Stanów Zjednoczonych

Inny pasażer nakręcił również materiał filmowy z kłótni – w którym stewardessa krzyczy: „Wezwanie organów ścigania! Wezwanie organów ścigania!”.

Rzecznik linii lotniczych Derek Walls powiedział CNN New York Post W e-mailu informującym, że firma „otrzymała raport o rzekomej sprzeczce między dwoma klientami w oczekiwaniu na lądowanie z lotu 2275 z Los Angeles (LAX) do Phoenix (PHX)”.

Nie podał dalszych szczegółów dotyczących wypadku.

Nie odnotowano żadnych obrażeń wśród pasażerów ani członków załogi.