Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Tucker Carlson: Murdoch wspiera gospodarza Fox News w wrzawie związanej z „białą substytucją” | Fox News

Dyrektor naczelny Ligi Przeciwko Zniesławieniu powiedział w poniedziałek Lachlanowi Murdochowi, że nagroda, którą przyznała jego ojcu dekadę temu „nie zwalnia ciebie, jego, sieci ani jej zarządu od moralnej porażki polegającej na nieprzyjmowaniu akcja.” Przeciw gospodarzowi Fox News, Tuckerowi Carlsonowi.

Jonathan Greenblatt zadzwonił do Carlsona Zostać wydalony Aby bronić teorii „białej substytucji”, rasistowskiej metafory, która mówi, że Partia Demokratyczna woli nieograniczoną imigrację, aby wzmocnić swój głos.

W poniedziałek wieczorem Carlson nazwał swoich krytyków „histerycznymi… bardzo agresywnymi kłamcami” – i Nie chciał się powstrzymać.

„Zmiany demograficzne są kluczem do politycznych ambicji Partii Demokratycznej” – powiedział. „… aby zdobyć i utrzymać władzę, Demokraci planują zmianę populacji kraju”.

w List do GreenblattaLachlan Murdoch napisał: „Fox podziela Twoje wartości i nienawidzi antysemityzmu, białej supremacji i wszelkiego rodzaju rasizmu. Rzeczywiście, czule pamiętam, że ADL uhonorowało mojego ojca Twoją Międzynarodową Nagrodą Przywództwa i nadal wspieramy Twoją misję.

„Jeśli chodzi o rolę Tuckera Carlsona dzisiejszego wieczoru 8 kwietnia, z całym szacunkiem się nie zgadzamy. Pełna recenzja … wskazuje, że pan Carlson potępił i odrzucił teorię substytucji. Jak sam pan Carlson stwierdził podczas wywiadu gościnnego:„ Teoria białych substytucji? Nie, nie, to jest kwestia praw głosu ”.

W odpowiedzi Przesłane do CNN„Chociaż doceniam uczucie, że ty i twój rodzic nadal wspieracie misję ADL, wsparcie dla przyjęcia przez pana Carlsona„ teorii wielkiego zastępowania ”stoi w sprzeczności z tą misją – powiedział Greenblatt.

„… ADL uhonorowała twojego ojca ponad dziesięć lat temu, ale pozwól mi wyjaśnić, że nie zrobimy tego dzisiaj i nie zwalnia ciebie, jego, sieci ani jej zarządu od moralnej porażki niepodejmowanie działań przeciwko panu Carlsonowi ”.

Greenblatt powiedział również, że „początkowa próba odrzucenia„ teorii rasowej ”przez Carlsona, podczas gdy w następnej chwili popieranie jej pod pozorem„ kwestii praw głosu ”nie daje mu wolnej licencji na powoływanie się na ideę białej supremacji.

READ  Korea Północna ostrzega, że ​​przechwycenie pocisków rakietowych przez USA podczas testów byłoby „wyraźnym znakiem wojny”

„W rzeczywistości jest gorzej, ponieważ używa słomianego człowieka – prawa głosu – do nieszczerego poparcia dla przekonań białej supremacji, jednocześnie sarkastycznie wskazując, że nie jest on naprawdę białą supremacją. Podczas gdy twoja odpowiedź odnosi się do„ pełnej recenzji ”wywiadu, wydaje się, że recenzenci przegapili kluczowy punkt tutaj. ”.

Murdoch może mieć powód, by przejrzeć komentarze Carlsona w poniedziałek.

„Obecnie w Kalifornii jest około dwa razy więcej zarejestrowanych Demokratów niż Republikanów” – powiedział Carlson. „Jak to się stało? Niewiele jest na ten temat debaty. Okręgi Kalifornii z najwyższym odsetkiem republikanów nie są przypadkiem te z najniższym odsetkiem imigrantów i odwrotnie”.

„Kalifornia zmieniła się, ponieważ zmieniła się populacja. Analiza, na przykład, wyborów prezydenckich w 2012 roku wykazała, że ​​jeśli naprawdę byłeś stamtąd i mieszkałeś w Kalifornii w 1980 roku, to prawdopodobnie nadal głosowałeś na Republikanów. Twój opinie tak naprawdę się nie zmieniły.

Ale gdy w twoim kraju rośnie liczba zagranicznych wyborców, twoje opinie stają się nieistotne. Twoja siła polityczna i zdolność do kontrolowania swojego życia zniknęły wraz z pojawieniem się nowych ludzi, którzy osłabili Twój głos. I o to właśnie chodziło. To nie jest demokracja. To oszustwo. „

Carlson dziedzic Ma fortunę zarobioną na obiadach w telewizji, jest od dawna konserwatywnym agitatorem. Rodzina Murdoch to imigranci, z czego cieszą się krytycy Fox News Aby rozprzestrzenić się przeciwko nim.

90-letni Rupert Murdoch został obywatelem Stanów Zjednoczonych W 1985rZrzeczenie się obywatelstwa australijskiego w celu zakupu sieci telewizyjnej. Jak donosi „Los Angeles Times”, „mieszka w Stanach Zjednoczonych od 1973 r. W uroczystościach sądowych uczestniczyło mu 185 innych cudzoziemców”.

Lachlan Murdoch, lat 49, urodził się w Londynie i Wykształcony w Stanach Zjednoczonych. W 2018 roku za 150 mln dolarów Kupiłem rezydencję W Los Angeles. W zależności Dla Fox News „nadal dzieli swój czas między Los Angeles, Nowy Jork i Sydney”.

READ  Joe Biden jest w podróży i prawie spadł ze schodów na szczycie G7 w Japonii