Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

MacBook Air M1 ponownie spadł do 900 USD na Amazon

Najnowsza wersja od Apple MacBook Air M1 Cena spadła do najniższej ceny w historii. Wszystkie opcje kolorów Air M1 kosztują teraz 900 USD dzięki dodatkowemu kuponowi o wartości 50 USD, który obniża cenę sprzedaży z 950 USD do 900 USD. Ostatnio widzieliśmy ten rabat na początku tego miesiąca, więc teraz jest czas na zakup cienkiego i lekkiego laptopa, jeśli przegapiłeś poprzednią wyprzedaż.

Kup MacBook Air M1 od Amazon – 900 USD

Uważamy, że MacBook Air M1 to laptop Apple, który możesz mieć teraz, jeśli jesteś na rynku nowego komputera. Daliśmy to Punktacja 94 Przede wszystkim dlatego, że Apple nie zadzierał z tym, co podobało nam się w poprzednim modelu – po prostu ulepszyło wnętrze tak bardzo, że Air M1 wydaje się być bardzo nową maszyną. Model oferowany do sprzedaży ma 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci i nowy chipset M1 firmy, z których ten ostatni robi największą różnicę w działaniu tego laptopa. Jesteśmy pod wrażeniem jego niesamowitych prędkości, w tym szybkiego ładowania natywnych aplikacji, takich jak Safari. Chociaż 8 GB pamięci RAM może wydawać się niewystarczające, chip M1 może z nim zrobić znacznie więcej niż poprzednie procesory.

Uwielbiamy również prostą, spójną konstrukcję Air – wyświetlacz Retina jest wspaniały, klawiatura i gładzik są łatwe w użyciu, a jego bateria wytrzymała ponad 16 godzin na jednym ładowaniu w naszych testach. Chociaż nie podoba nam się ograniczony wybór portów (laptop ma tylko dwa porty USB-C), podoba nam się fakt, że Apple nie umieścił wentylatora wewnątrz MacBooka Air M1. Oznacza to, że otrzymujesz ogólnie cichszą maszynę, a z naszego doświadczenia wynika, że ​​radiator i pasywny układ chłodzenia wystarczą, aby zapobiec przegrzaniu powietrza.

Podążać Osadź tweeta Na Twitterze, aby zapoznać się z najnowszymi ofertami technicznymi i poradami dotyczącymi zakupów.