Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Netflix podobno chce rozszerzyć swoją działalność na gry wideo

Lubisz filmy i telewizję?

Otrzymuj najnowsze wiadomości, funkcje, aktualizacje i prezenty filmowe i telewizyjne prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Ucz się więcej

Gigantem transmisji jest Netflix Najwyraźniej przygotowują się do zanurzenia się w świecie gier, zgodnie z nowym raportem opublikowanym w piątek.

Dla mnie Informacja, Netflix skontaktował się z kilkoma „doświadczonymi menadżerami branży gier”, którzy chcą rozszerzyć działalność na gry wideo.

W poście napisano, że „Netflix chce powołać dyrektora nadzorującego ekspansję gier wideo, wskazując, że według osób zaznajomionych z sytuacją intensyfikuje swoje wysiłki wykraczające poza tradycyjną rozrywkę filmową”.

Netflix najwyraźniej rozważa „pakiet” gier oparty na subskrypcji, podobny do tych oferowanych przez Apple Arcade.

Wydaje się, że rzecznik Netflix udzielił wiary podszeptom nowego projektu, mówiąc, że firma jest „podekscytowana”, aby robić „bardziej interaktywną rozrywkę”.

„Nasi członkowie doceniają różnorodność i jakość naszych treści” – powiedział rzecznik. żebrowany.

„Dlatego stale poszerzamy naszą ofertę – od seriali po filmy dokumentalne, filmy, startery w języku lokalnym i programy telewizyjne typu reality show.

Czarne lustro: ekran wyboru Bandersnatch. Kredyt: Netflix

Członkowie lubią też dzielić się bezpośrednio swoimi historiami – za pośrednictwem interaktywnych wyświetlaczy, takich jak Bandersnatch I Jesteś przeciwko Wilde’owi, Lub gry oparte na Stranger Things, La Casa de Papel, I Do wszystkich chłopców.

„Dlatego nie możemy się doczekać, aby zrobić więcej z interaktywną rozrywką”.

Opierając się na ogromnym sukcesie w promowaniu firmy w dziedzinie interakcji – Czarne lustro pierścień Bandersnatch To był ogromny temat do dyskusji w mediach społecznościowych po jego wydaniu – nic dziwnego, że platforma strumieniowa weszła głęboko w gry.

Wydali również wcześniej swoje gry wideo oparte na Stranger Things IP – Chociaż z zewnętrznym deweloperem – oprócz produkcji wielu innych modów do gier wideo, w tym Wiedźmin, Jeż Sonic, I prof wampir Film.

READ  Noworoczne pióra mowy prezesa Square Enix Wszystko o NFT, grach Blockchain, Metaverse i nie tylko

Chociaż do tej pory jest bardzo mało informacji na temat wejścia Netflix na arenę gier – upewnimy się, że będziemy Cię na bieżąco informować o wszelkich nowościach.

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zarejestruj się pod adresem Monitor do gier.