Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Madonna wywołuje kontrowersje związane z AIDS po tym, jak majątek zmarłej gwiazdy został uderzony podczas trasy koncertowej

Madonna wywołuje kontrowersje związane z AIDS po tym, jak majątek zmarłej gwiazdy został uderzony podczas trasy koncertowej

Według doniesień Madonna na prośbę jego posiadłości usunęła zdjęcie Luthera Vandrossa z części swojego uroczystego tournée poświęconej AIDS. Strona szósta.

Podczas swojej ostatniej trasy koncertowej gwiazda popu przypomniała sobie przyjaciół i znane nazwiska, którzy stracili życie z powodu tej choroby, poprzez fotomontaże podczas wykonywania jej piosenki z 1986 roku. Żyj, żeby opowiedzieć.

Herb Ritts, Freddie Mercury, Keith Haring i Sylvester to kilku rówieśników Madge, którzy pojawiają się we wzruszającym pomniku.

Jednak w sobotę podczas postoju w Sacramento w Kalifornii nagle pojawiło się zdjęcie Vandrossa, co wywołało zdziwienie na widok posiadłości zmarłej gwiazdy.

„Luther Vandross zmarł w 2005 roku w wyniku powikłań po udarze, którego doznał dwa lata wcześniej” – przekazał w oświadczeniu Page Six przedstawiciel jego majątku.

„Chociaż doceniamy fakt, że Madonna przyznała się do ofiar śmiertelnych AIDS, u Lutra nigdy nie zdiagnozowano AIDS ani wirusa HIV” – stwierdzili.

„Nie jesteśmy pewni, skąd ona lub jej zespół produkcyjny otrzymali fałszywe informacje medyczne twierdzące inaczej”.

Rzecznik majątku dodał: „Jesteśmy obecnie w kontakcie z zarządem w sprawie usunięcia Luthera Vandrossa z tego zaszczytu”.

Teraz przedstawiciele Material Girl twierdzą, że wycofali zdjęcie.

Autor i redaktor Encyklopedii Madonica, Matthew Rettenmund, odnotował umieszczenie Vandrossa w poście na Instagramie po tym, jak fan Madonny „udał się dodać swojego zmarłego przyjaciela Tommy’ego do ściany pamięci AIDS„ Live to Tell ”, co jest całkiem fajne”. on napisał.

Ale bystrzy obserwatorzy zauważyli także nagłe dodanie Luthera Vandrossa. Chociaż był gejem (i do końca ukrywał się w tajemnicy) i chociaż krążyły plotki, że Vandross stracił na wadze z powodu choroby związanej z AIDS, jego śmierć w 2005 roku nigdy nie została przypisana na powikłania AIDS.

„Nie jestem pewien, dlaczego dodano go tak późno, ale to interesująca opcja” – dodał Rettenmund.

READ  Eksperci ostrzegają przed „żywotnymi” efektami żelowego lakieru do paznokci

Vandross podobno pozwał w związku z doniesieniami tabloidów z 1985 roku, w których twierdził, że jego dramatyczna utrata wagi była spowodowana chorobą.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Strona szósta Zostało powielone za zgodą