Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Magazyn przy granicy |  EurobuildCEE

Magazyn przy granicy | EurobuildCEE

7R kończy park magazynowo-logistyczny Beskid III w Czechowicach-Dziedzicach. metrów kwadratowych i położony jest w pobliżu granicy Czech i Słowacji.

7R Park Beskid III położony jest przy trasie S1 łączącej Śląsk z południem kraju, 40 km od granicy z Czechami w Cieszynie i 60 km od granicy ze Słowacją w Korbielowie. Lokalizacja ta otwiera możliwości transportu towarów do Europy Środkowej oraz na północ Polski, do pobliskich miast Śląska.

Park oferuje 21 000 m2 powierzchni magazynowej i 1000 m2 powierzchni biurowej. Zaletą jest zwiększona wysokość składowania – aż do 10,6 m, co obejmuje powierzchnię użytkową. 8200 mkw. 7R Park Beskid III zostanie ukończony w czerwcu 2024 roku i uzupełni sieć magazynów 7R w regionie Beskidu Śląskiego.

To nasz kolejny obiekt w regionie, wskazujący na duże zainteresowanie magazynami zlokalizowanymi w pobliżu południowej granicy kraju. Wiemy, jak ważne jest, aby najemcy i parki były miejscem przyjaznym pracownikom. Jednym z czynników wpływających na to jest łatwość dostępu. 7R Park Beskid III zlokalizowany jest w pobliżu skrzyżowania Bielsko-Biała Komorowice, z którego można łatwo dojechać w każdą część miasta. Można do niego także dojechać pociągiem z okolicznych miejscowości.
Joanna Osipka-Wojcichowska, Dyrektor ds. Wynajmu w 7R

READ  Oregon | Oświadczenie | WCH 22