Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Maltretowanie chłopca jest podobno pokryte tymczasowymi tatuażami

Ostrzeżenie: smutne.

Babcia chłopca, który według policji został pobity na śmierć przez matkę, został oskarżony w związku z jego śmiercią.

Maddox Williams z amerykańskiego stanu Maine zmarł 20 czerwca z powodu ciężkiego urazu spowodowanego licznymi obrażeniami, a sekcja zwłok wykazała, że ​​tymczasowe tatuaże zostały użyte do zakrycia siniaków na jego głowie.

Jessica Trevithen została oskarżona o morderstwo w zeszłym miesiącu w związku ze śmiercią jej syna Maddoxa. Teraz matce Trevithena, Sherry Johnson, postawiono również zarzut kryminalny o utrudnianie aresztowania lub procesu jej córki.

Związane z: Złościł się, gdy kazał niepełnosprawnemu chłopcu opuścić park

Policja twierdzi, że Johnson okłamała ich w sprawie miejsca pobytu jej córki po śmierci Maddoxa, po tym, jak 59-latka powiedziała im, że upuściła Trevina na imprezie na łodzi.

Johnson później zmieniła swoją historię, aby powiedzieć, że jej córka była w jej domu tylko po to, by później znaleźć Trivithiana w domu Johnsonów. Ludzie raporty.

Mama mówi „Dzieci bawią się szaleńczo i dziko”

Trefethen przywiózł Maddoxa do szpitala w zeszłym miesiącu, twierdząc, że został kopnięty przez swoją starszą siostrę i potknął się na smyczy, lokalna stacja telewizyjna WCSH wzmiankowany.

Maddox przestał oddychać, zanim otrzymał opiekę medyczną, a autopsja ujawniła przerażającą listę obrażeń.

Związane z: Decyzja w ułamku sekundy ratuje życie dziecka

Mały chłopiec miał rozdarte jelito, krwotok mózgu, złamany kręgosłup, siniaki na rękach i nogach oraz trzy na głowie ukryte pod tymczasowym tatuażem.

Policja przesłuchała Trevina o śmierć jej syna, twierdząc, że Maddox spadł z trampoliny, ale „nie ma pojęcia” o źródle jego obrażeń.

„Bardzo łatwo się posiniaczył, a jej dzieci bawiły się szaleńczo” – czytamy w oświadczeniu policji.

Ale główny oficer medyczny Lisa Fonte powiedziała policji, że obrażenia Maddoxa były: „Poważne niż spowodowane przez bawiące się dzieci, upadek z trampoliny lub upuszczenie przez szczeniaka”.

READ  Władimir Putin bierze na cel Kijów, Charków i Odessę; Joe Biden i Scott Morrison ogłaszają kolejne sankcje, NATO spotyka się w celu omówienia ataku, Białoruś przyłącza się do ataku na Rosję

Dr Fonte doszedł do wniosku, że śmierć Maddoxa była nieprzypadkowa i spowodowana ostrym urazem wielokrotnym, Codzienne wiadomości z Bangor wzmiankowany.

Trevin został oskarżony o śmierć Maddoxa 23 czerwca, a apelacja w sprawie morderstwa nie została jeszcze złożona. Ma stawić się w sądzie w październiku.