Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mama wyjawia ostatnie słowa, które mąż powiedział w wieku 30 lat, zanim umarł we śnie

Pogrążona w żałobie matka zaczęła opowiadać o ostatnich słowach swojego partnera na kilka godzin, zanim obudziła się i zobaczyła go martwego w łóżku obok niej.

W zeszłym tygodniu Amelia Louise Townson, lat 29, zauważyła 30-letniego Damiana Jonesa, który miał „sine na twarzy” i desperacko przeprowadziła resuscytację.

Para poszła do łóżka jak zwykle poprzedniego wieczoru, kiedy Damien powiedział „kocham cię” swojemu partnerowi o 1.30, kiedy zasnął.

Ale tragedia wydarzyła się, gdy Amelia obudziła się i zastała Damiena nie reagującego, podczas gdy ich dzieci David Lloyd (5 lat) i My Name Rose (3 lata) patrzyli z przerażeniem.

Amelia Louise Townson, lat 29, odwróciła się i zobaczyła Damiana Jonesa, lat 30, „sine na twarzy” i desperacko poddała się resuscytacji. Źródło: Wells News Service / AustralScope

Służby ratunkowe rzuciły się na miejsce zdarzenia w Wrexham w Północnej Walii, ale tragicznie stwierdzono zgon ojca dwójki dzieci.

„Jego ostatnie słowa, które mi powiedział, to„ kocham cię ”o 1.30 we wtorek – zostaną ze mną na zawsze” – powiedziała Amelia.

– W tej chwili czuję się odrętwiały, po prostu na to nie wygląda. Nie chcę rano wstawać z łóżka, ale mam dwoje dzieci, które na mnie polegają. Muszę być dla nich silna.

Amelia powiedziała, że ​​rodzina czeka teraz na wynik sekcji zwłok, aby ustalić przyczynę śmierci Damiena.

Mój ojciec dwojga dzieci odwiedził szpital kilka dni przed śmiercią

Damian, który cierpi na epilepsję, trafił na ostry dyżur w szpitalu Rexham Mylor zaledwie kilka dni wcześniej z powodu trudności w oddychaniu.

Miał negatywny wynik testu Covid-19 i problemy spowodowały bolesność mięśni.

Amelia powiedziała: „Miał wielkie serce, był zabawny i zrelaksowany”.

Amelia Louise Townson, 29 lat i Damien Jones, 30 lat. Źródło: Wells News Service / AustralScope

Damian, który cierpi na epilepsję, trafił na ostry dyżur w szpitalu Rexham Mylor zaledwie kilka dni wcześniej z powodu trudności w oddychaniu. Źródło: Wells News Service / AustralScope

„Był niesamowitym ojcem, zwłaszcza jak na autystycznego Davida Lloyda – Damien był jego bohaterem, a ich więź była tak wyjątkowa”.

READ  Stany Zjednoczone ostrzegają Organizację Narodów Zjednoczonych przed pozwoleniem Rosji na brutalne traktowanie Ukrainy

Strona GoFundMe została stworzona przez przyjaciółkę rodziny Samanthę Davis Na wsparcie rodziny i wydatki na pogrzeb.

Amelia dodała: „Damien był kochany przez tak wielu ludzi, a jego serce było otwarte dla wszystkich”.

„Moja przyjaciółka Samantha rozpoczęła kampanię zbierania funduszy i nie mogę wystarczająco podziękować wszystkim za ich darowizny i wiadomości, które przesłali mi w ciągu ostatnich kilku dni.

„David Lloyd i My Name Rose to wszystko, co po nim zostało, a moja zbiórka pieniędzy zapewni Damienowi dokładnie to, na co zasługuje”.

Uruchomienie rodzinnego balonu na cześć małego taty.  Źródło: Wells News Service / AustralScope

Rodzina zorganizowała imprezę startową balonu na cześć małego taty. Źródło: Wells News Service / AustralScope

Do tej pory zebrała ponad 2207 funtów (4033 AUD).

Rodzina, przyjaciele i współpracownicy Damiena spotkali się, aby wypuścić balon w jego pamięć.

Amelia powiedziała: „Dzieci i ja powiedzieliśmy:” Spoczywaj w pokoju. Kochamy cię, tato. ”Wtedy mój mały chłopiec wypuścił balony.

Wells News / AustralScope

Czy masz porady dotyczące historii? e-mail: [email protected]

Możesz również nas śledzić Serwis społecznościowy FacebookI Instagram I Świergot I pobierz aplikację Yahoo News z witryny Sklep z aplikacjami lub Aplikacje Google.