Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„Mamy to”: policja w końcu znajduje tygrysa, który przybył na przedmieścia Teksasu | Houston

Zdajemy to Przestraszeni mieszkańcy Policja poinformowała, że ​​w sobotnią noc, kiedy ostatnio widziano go, jak błąkał się przez krótki okres w dzielnicy Houston po przeszukaniu, które trwało prawie tydzień, wyglądał na zdrowego.

W krótkim filmie, którego opublikował na Twitterze Houston Lider Rona Borza siedzi obok tygrysa, głaszcze zwierzę i mówi, że szukał go przez długi tydzień.

„Ale mamy to i jest w dobrym zdrowiu” – powiedziała Burza jako żona mężczyzny, któremu policja twierdzi, że właściciel zwierzęcia siedzi obok i karmi tygrysa butelką dla niemowląt. Tygrys został zatrzymany w Park, schronisku dla zwierząt w Houston, ale spodziewano się, że zostanie przetransportowany do Cleveland Amore Black Beauty Ranch, sanktuarium dla zwierząt w Murchison. TeksasPołudniowo-wschodnie Dallas.

Władze szukają tygrysa, dziewięciomiesięcznego samca o imieniu India, odkąd został zauważony 9 maja w dzielnicy West Houston. Zastępca po służbie prawie go zastrzelił, zanim został zabrany przez Victora Hugo Cuevasa, który według policji jest właścicielem samochodu.

Na konferencji prasowej Borza powiedziała, że ​​żona Cuevasa, Giorgiana, dostarczyła tygrysa policji w sobotę po tym, jak znajomy skontaktował się z Parkiem.

„To tygrys Victora. Tak mi powiedziano”. [Giorgiana Cuevas] Borza powiedziała … mówi, że są właścicielami tego zwierzęcia od dziewięciu miesięcy.

Twierdził, że tygrys został przekazany innym osobom, ale żona Cuevasa zawsze wiedziała, gdzie tygrys jest w tym tygodniu, podczas gdy władze go szukały.

Policja wciąż próbuje ustalić, gdzie przetrzymywany jest al-Nimr i czy zostaną postawione zarzuty związane z posiadaniem tygrysa. Tygrysy nie są dozwolone w granicach miasta Houston, chyba że czarodziej, na przykład zoo, ma licencję na posiadanie egzotycznych zwierząt.

Adwokat Cuevasa, Michael W. Elliott, nadal upierał się, że jego klient nie posiada tygrysa, mówiąc: „Nie jestem pewien, czy technicznie rzecz biorąc, ktokolwiek jest właścicielem Indii, jest tym, który robi jakąkolwiek różnicę, ponieważ nie posiada aktu urodzenia ani tytuł.”

READ  Tysiące uciekło do Armenii po odzyskaniu przez Azerbejdżan enklawy

„Victor nie był głównym właścicielem Indii, a Indii nie było z nim przez większość czasu” – powiedział Elliott. „Victor był jednak często współsponsorowany dla Indii. Victor kocha Indie tak samo, jak każdy inny kocha swojego ulubionego zwierzaka … Traktował Indie z wielką miłością i traktowaniem pod każdym względem”.

Cuevas został aresztowany w poniedziałek i oskarżony o unikanie aresztowania za rzekomą ucieczkę z domu z tygrysem po tym, jak funkcjonariusze odpowiedzieli na wezwanie dotyczące niebezpiecznego zwierzęcia.

Cuevas został oskarżony o morderstwo z premedytacją w śmiertelnym incydencie strzeleckim w 2017 roku w sąsiednim hrabstwie Fort Bend. Elliott powiedział, że Cuevas potwierdził, że strzelanina była w samoobronie.

Cuevas został zwolniony za kaucją w środę pod zarzutem unikania aresztowania. Prokuratorzy hrabstwa Fort Bend próbowali go zatrzymać bez dowodów popełnienia morderstwa z premedytacją. Po całodniowym przesłuchaniu w piątek sędzia uchylił kaucję w wysokości 125 000 dolarów za morderstwo i wyemitował nową obligację w wysokości 300 000 dolarów. Nadal jest uwięziony.

Podczas piątkowego przesłuchania w sądzie zastępca burmistrza hrabstwa Waller Wes Manion, który mieszka w okolicy, w której widziano tygrysa, zeznał, że wchodził w interakcję ze zwierzęciem przez około 10 minut, aby upewnić się, że nie ściga nikogo innego.

Powiedział, że Cuevas wyszedł z domu krzycząc „Nie zabijaj jej”, złapał tygrysa za kołnierz i pocałował go w głowę, zanim wprowadził ją do swojego domu. Różne filmy ze spotkania tygrysa z Manionem zostały opublikowane w mediach społecznościowych.

Elliott powiedział, że Cuevas nie zrobił nic nielegalnego, ponieważ w Teksasie nie ma ogólnostanowego prawa zabraniającego prywatnej własności tygrysów i innych egzotycznych zwierząt. Borza powiedział, że egzotyczne zwierzę, takie jak tygrys, nigdy nie powinno być trzymane w domu. Powiedział, że chociaż Indie wydają się udomowione, tygrys waży już 175 funtów, może „wyrządzić wiele szkód” i będzie się tylko powiększał.

READ  Rodzina Miriam i Arne Notkin twierdzi, że odbierają telefony z telefonu stacjonarnego tej pary

„Pójdzie do schroniska… gdzie mamy nadzieję, że resztę życia spędzi w bardzo bezpiecznym środowisku” – powiedziała Borza.