Mark Carroll spodziewa się, że Teveta Bangai Jr zagra swój ostatni mecz w New South Wales Blues, Rugby League News

Gwiazda Nowej Południowej Walii, Mark Carroll, odważnie spodziewał się, że napastnik Bluesa, Teveta Bangai Jr, rozegra swój ostatni mecz w State of Origin po pełnym błędów debiucie w Adelaide.

Queensland objął prowadzenie 1: 0, wygrywając 26:18 z Nową Południową Walią na Adelaide Oval, po dwóch późnych próbach oszałamiających The Blues i prowadzących do powszechnych wezwań Brada Fittlera do zmiany stron w drugim meczu w Brisbane.

Carroll skupił się teraz na rotacji Forward Pack Fittlera, mówiąc, że wierzy, że klub Bulldogs padnie ofiarą potrzeby The Blues, aby odnowić zmianę serii.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz>

Po 20 minutach od debiutu w Origin, Pangai Junior został zastąpiony przez Liama ​​Martina, po czym wrócił do gry w 52. minucie.

Ale 27-latek przetrwał tylko dziewięć minut, złapany przez trenera Brada Fittlera po serii kosztownych fauli. Po otrzymaniu rzutu karnego stracił piłkę, próbując wyładować piłkę na połowie Bluesa, po czym został sfaulowany za wślizg na Selwyna Cobbo, co zakończyło się przyłożeniem.

Mówiąc do foxsports.com.au Po pokonaniu środy ośmioma punktami Bangai Jr. przyznał, że brakuje mu dyscypliny w grze.

„Oczywiście popełniłem kilka błędów i oglądałem trzeci mecz przez cały tydzień, aby zobaczyć błędy z tyłu z trzeciego meczu i naprawdę to mam na myśli” – powiedział.

„Mówiłem sobie, aby nie popełniać błędów, gdy wychodziłem z metra, a ten set był kluczowy, ponieważ strzelili po moim błędzie.

„Nie można popełniać błędów poza metą, a my spędziliśmy niewiele czasu na jej zakończeniu wcześnie.

„Zasób polega na wielkich momentach i nie zamierzam wskazywać palcami, ale przyjrzę się temu, co zrobiłem źle i to było kluczowe.

READ  Recenzja: Poland Cafe łączy Columbię z tradycyjnym polskim komfortowym jedzeniem

„Kiedy dojdziesz do poziomu drugiego, muszę po prostu opuścić głowę i grać w piłkę”.

Teveta Bangai Jr. z bluesa. Zdjęcie autorstwa Marka Colby’ego/Getty ImagesŹródło: Getty Images

Pangai Junior powiedział, że desperacko chce zachować swoje miejsce w meczu II, który rozpocznie się na stadionie Suncorp w Brisbane 21 czerwca, i ogłosił, że wraca do Bulldogs, aby przeforsować swoją sprawę.

Kontynuował: „Jasne, naprawdę chcę ciężko pracować i mieć cztery najlepsze drużyny do gry”.

„Chcę pokazać, że jestem gotowy do gry w drugim meczu.

„Na pewno wrócę w ten weekend, ponieważ walczymy z drużyną z pierwszej czwórki, a konkurencja jest bardzo zacięta”.

Jednak sędzia Carol Fittler wykluczył Bangay Jr. z selekcji do końca serii, wysadzając w powietrze plan gry Bluesa, obracając się do przodu.

„Znasz tych facetów, którzy grają w swoją pierwszą grę i nigdy więcej nie są wybierani? (Bangai Jr.) To będzie jeden z nich, na 100 procent” – powiedział Carroll. 1170 rok po południu Piątek.

„Tęsknili za pójściem dalej.

„Spójrz na kogoś takiego jak Robin Cotter. Poważnie, nie ma go 80 minut i gwarantuję ci, Payne Haase może grać 80 minut. Jest fenomenem, jest jedyny w swoim rodzaju. Grał 80 minut dla Broncos. Zostaw go tam. „

„Pod koniec dnia myślę tylko w środku, że musimy dobrze się sobie przyjrzeć”.

Payne Haas miał 50 minut, a Junior Paulo miał pół godziny pod okiem trenera Brada Fittlera z przodu.

Bulldogs zmierzą się z Sydney Roosters w Gosford w niedzielę, a początek zaplanowano na 14:00 AEST.

Pangai Junior jest teraz dojrzały w Origin? | 02:24