Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Masa w kryzysie: brak handlu, brak dostaw, brak różnicy w „brutalnej” porze wymiany drzew

Block Tree Change od miesięcy jest uwikłany w skandal, braki w handlu i zaopatrzeniu, a nawet rezygnację uczestników i nowe skargi na „brutalne” warunki życia.

w klasyce Blok Moda, to jest najnowsze zmień drzewo Udany sezon przeróbek serialu zapowiada się na największy i najbardziej dramatyczny z dotychczasowych; Ale tym razem może nie być tak daleko.

Program nie tylko przeniósł się do buszu, wysyłając z metra w Melbourne do 10-akrowych bloków w regionalnej Wiktorii, ale od miesięcy jest uwikłany w skandal – co stało się standardową praktyką dla Blok W ostatnich latach, Ku przerażeniu wielu zagorzałych fanów.

Osiemnasty sezon Blok Po raz kolejny podniósł stawkę, ale istnieją obawy, że domy mogą nie trafić na ostateczną aukcję z powodu nasilającego się dramatu – Epidemiologiczne problemy z łańcuchem dostaw i niedobory handloweZawodnicy wstrzymali produkcję (właściwie tym razem).

Ale premiera tuż za rogiem i szum wokół popularnego programu odnawiającego, oto wszystko, co wiemy o ostatnim sezonie Blok Do teraz.

Gdzie jest kręcony ten sezon?

Po 17 sezonach odnowy w metrze Melbourne i Sydney, zmień blok drzewa Bush idzie. Film „Zmiana drzewa blokowego” zostanie nakręcony w Gisborne w stanie Wiktoria w malowniczym paśmie górskim Macedon.

Obszar ten znajduje się około 45 minut jazdy od Melbourne, a przeniesienie galerii na bardziej zielone pastwiska podąża za rosnącym trendem, w którym Australijczycy handlują zgiełkiem miasta, prowadząc bardziej zrelaksowany, regionalny styl życia podczas i po Covid.

Czym są budynki Blockheads?

The zmień drzewo Blockheads otrzymał zlecenie na budowę luksusowych domków na 79 akrach przy 207 McGeorge Rd, Gisborne. Realestate.com.au Poinformowano, że działka w tej dzielnicy została sprzedana za około 11 milionów dolarów we wrześniu 2021 r. — około dziesięciokrotność średniej ceny na przedmieściach, która wynosi 1,08 miliona dolarów.

READ  Pani T świętuje Narodowy Dzień Pierogów z darmowymi upominkami | zabawa

Zawodnicy będą odnawiać domy przeniesione na przedmieścia, w tym niektóre budynki w stylu Queenslander, które podobno są Z stan wschodu słońca. Na miejscu zauważono inne struktury, które dołączają do chaty.

Wśród uczestników, którzy przybyli na plan na rozpoczęcie produkcji na początku kwietnia, pojawiło się kilka znajomych i nowych twarzy.

Największa potwierdzona gwiazda serialu to poprzednio-Sąsiad Gwiazdy Sharon Johal, która grała Dipi Rebecchi od 2017 do maja 2021 roku. Adwokat procesowy, który została aktorką, połączy siły ze swoim mężem księgowym i konsultantem biznesowym Ankur Dogrą.

Do Wiktorii dołączy para Gold Coast, Dylan Adams i Jenny Heath, których zauważono na planie i robiąc zakupy w Melbourne. Doświadczeni konserwatorzy są właścicielami luksusowej firmy budowlanej w Palm Beach i podobno budują swoje domy w okolicy.

Na miejscu wraz z innymi zawodnikami zauważono nową drużynę mężczyzn i kobiet oraz męski duet.

Influencerka Elle Ferguson i jej narzeczony, były gracz AFL Joel Patfull, dołączyli do produkcji, Ale pozostały trzy dni – a przeszkoda na drodze pierwszy.

Kilka dni po przybyciu na plan opublikowała na Instagramie historię z napisem: „Rodzina zawsze jest na pierwszym miejscu”.

Zrozumiałe jest, że para zdecydowała się wrócić do domu po tym, jak dowiedziała się, że matka Batfula doznała straszliwych obrażeń w wyniku upadku – ale kilka tygodni później, Gospodarz Scott Cam skrytykował ich odejście, nazywając to „biednym p*sem”.

Zastąpił ich inny zespół, którego nazwa nie została jeszcze ujawniona.

Może nastąpić zmiana scenerii i aktorów, ale wielkie nazwiska Blok Wracają, by zmienić drzewo.

Shelley Craft powróci, aby wspólnie poprowadzić pokaz wraz z Camem, a sędziowie Shaynna Blaze, Darren Palmer i Neale Whitaker powrócą na cotygodniowe pokazy pokoi.

I oczywiście dbanie o bezpieczeństwo wszystkich na miejscu będzie brygadzista Keith Wudan.

READ  Stan zdrowia królowej Elżbiety II po jej pobycie w szpitalu jest zamieszany

w innym miejscu przeszkoda na drodze-Najpierw Scott Cam będzie gospodarzem A konkurowanie.

Chippy Bondi wróci do gadżetów po raz pierwszy (w telewizji) odkąd pojawił się na scenie w Podwórkowy atak w 2000.

Ciekawie będzie zobaczyć, czy istnieje 18 sezonów hostingu Blok Nauczyłem go wszystkiego o budowaniu ogromnego domu wartego wiele milionów dolarów.

Kiedy odbędą się aukcje?

Oficjalna data aukcji nie została jeszcze ogłoszona, ale biorąc pod uwagę poprzednie lata, wygląda na to, że listopad może być prawdopodobnym miesiącem.

Kiedy nadejdzie ten sezon? Blok powietrze?

Data premiery nadal jest utrzymywana w tajemnicy, ale czy uda nam się określić ten sezon, aby bić rekordy w zeszłym roku Fani kontra Favz zobaczymy zmień drzewo Na naszych ekranach w sierpniu.