Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Matka posiadająca 800 tatuaży poprosiła ją o opuszczenie kościoła

Matka posiadająca 800 tatuaży poprosiła ją o opuszczenie kościoła

Matka siedmiorga dzieci z wytatuowanym krzyżem na twarzy została wyrzucona z kościoła, a 46-latek skrytykował miejsce kultu jako „złe” za swoje czyny.

Perkusista Blink-182, Travis Barker, poszerza swoją markę Barker Wellness o nową linię produktów do pielęgnacji tatuażu.

Melissa Sloan ma ponad 800 tatuaży, w tym kolorowe kwadraty i serca na całej twarzy, z których większość wykonał jej partner Luke.

Na jej rozległym tatuażu na twarzy widnieje wizerunek krzyża, który 46-latka z Walii zwróciła się do Boga po tym, jak Łukasz zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Jednak modląc się i śpiewając, matka siedmiorga dzieci twierdzi, że więcej niż raz została „wyrzucona” z lokalnego kościoła.

Melissa Sloan ma 800 tatuaży. Zdjęcie: Facebook

„Wszyscy odwrócili się plecami i śmiali się ze mnie. Ksiądz powiedział: «Musisz wyjść», ale większość się ze mnie śmiała, to nic nowego. Ksiądz musiałby być zły, żeby to zrobić” – Melissa powiedziała gazecie. Gwiazda Codzienna.

Powiedziano jej, że to dlatego, że „śpiewa zbyt głośno”, ale uważała, że ​​to niesprawiedliwe, ponieważ śpiewało tak wiele innych osób. Dodała, że ​​kościół ma być miejscem bezpiecznym dla każdego.

„Osądzili mnie ze względu na moje tatuaże i powinni otwierać drzwi, a nie osądzać” – powiedziała.

Tatuaż Melissy jest pokryty makijażem. Zdjęcie: Facebook

Teraz, po odrzuceniu, Melissa czuje się tak, jakby straciła wiarę w Kościół.

Nie było to pierwsze miejsce, o które ją poproszono. Mówi, że poproszono ją także o opuszczenie salonów tatuażu, pogrzebu matki i szopki jej dzieci.

Twierdzi, że została ekskomunikowana z Kościoła. Zdjęcie: Facebook

Choć „przyzwyczaiła się do tego”, poczuła dodatkowy poziom szoku, gdy poproszono ją o opuszczenie kościoła, twierdząc, że kluczowe przesłania Biblii, takie jak „kochaj bliźniego swego”, najwyraźniej zostały przeoczone.

READ  Prezydent Korei Południowej Moon ułaskawił byłego prezydenta Parka w zaciętym wyścigu prezydenckim

„Przyzwyczaiłam się już do tego, wszędzie mnie wyrzucono i wszędzie byłam dyskryminowana. Ale już mnie to nie obchodzi” – powiedziała o swoim doświadczeniu wyrzucenia z wielu miejsc.