Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Matt Damon ujawnia słynną rolę, którą odszedł i ile by za nią zapłacił

Matt Damon może być jedną z największych gwiazd filmowych w Hollywood, ale wciąż przechodzi jeden z największych filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono.

50-letni aktor prowadził w piątek klasę mistrzowską na Festiwalu Filmowym w Cannes i ujawnił swoim fanom, że przegapił nie tylko bardzo popularną rolę, ale także niesamowitą pensję.

Pokazano mi mały film o nazwie obraz symbolu, „Gwiazda objawiła się, per Limit. “[Director] James Cameron dał mi 10 procent tego.”

nieskorygowana o inflację, obraz symbolu Jest to najbardziej dochodowy film wszechczasów, który zarobił 2,8 miliarda dolarów w kasie. Film został tymczasowo usunięty Avengers: Koniec gry, ale po wypuszczeniu za granicę wraca na szczyt.

Związane z: Dlaczego Matt Damon został odcięty od Druhny?

„Przejdę do historii” – kontynuował Damon w Cannes. „… nigdy nie spotkasz aktora, który odmówił więcej pieniędzy.”

Zdobywca Oscara powiedział, że musiał odrzucić tę rolę, ponieważ kręcił film o Jasona Bourne’a i dokonał „moralnego” wyboru, by nie rezygnować z serii akcji.

W jego miejsce Sam Worthington został obsadzony w roli głównej i otrzymał za swoją pracę nagrodę Akademii Science Fiction, Fantasy i Horror Films. 44-letni Worthington pojawi się w czterech kolejnych sequelach filmu.

Związane z: Wewnątrz australijskiego pałacu Matta Damona

“Jest sequel?” Damon żartował, gdy jeden z widzów wskazał, że Cameron pracuje nad dodatkowymi filmami. „O rany”.

dobra wola łowienia ryb Gwiazda pamięta też, jak mówił swojemu częstemu asystentowi Janowi Krasińskiemu, że przeniósł legendarny film.

Damon powiedział biurko Gwiazda wstała z szoku od ich stolika i powiedziała: „Gdybym to zrobił, nie byłoby nic innego w twoim życiu obraz symboluTyle że ja i ja będziemy rozmawiać w kosmosie.

obraz symbolu W filmie zagrali także Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez i inni. Oczekuje się, że sequel doda do serii kilka wielkich nazwisk, w tym Kate Winslet, Vin Diesel, Eddie Falco i Michelle Yeoh.

READ  Zawodnik mówi kucharzowi celebrycie Curtisowi Stone'owi, żeby się "napakował"

Ten artykuł pierwotnie ukazał się Fox News Reprodukowano go za zgodą