Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Megyn Kelly bierze na cel „obsesję na punkcie pieniędzy” Meghan Markle

Amerykańska nadawca Megyn Kelly nie sądzi, by Meghan Markle została z księciem Harrym, gdy zabraknie im pieniędzy, twierdząc, że „będzie próbowała handlować za pięć lat lub mniej”.

Megyn Kelly, prowadząca The Megyn Kelly Show, przedstawiła zjadliwą ocenę „chronionych” informacji przekazywanych na temat stanu psychicznego prezydenta USA Joe Bidena. W rozmowie z gospodarzem Sky News Australia, Paulem Murrayem, pani Kelly omówiła niedawne rutynowe badanie fizykalne prezydenta Bidena i niektóre z uzyskanych wyników. „Nie przeszli testu sprawności umysłowej” – powiedziała pani Kelly. „Nie zrobili nic, aby upewnić się, że… odpowiednio funkcjonował psychicznie lub emocjonalnie”. I znowu nie wyszli do lekarza, żeby odpowiedzieć na pytania. „Więc są bardzo wzmocnieni informacjami o jego stanie psychicznym – i to jest ważne”.

Kelly odpowiadała na zarzuty królewskiego eksperta Toma Powersa, który poinformował, że Meghan miała „obsesję na punkcie pieniędzy” i założyła, że ​​książę jest „wart miliardy dolarów”, kiedy para zaczęła się spotykać.

„To było dla niej zaskoczeniem i rozczarowaniem, że książę Harry miał tak mało pieniędzy” – powiedział Power podczas występu w GB News.

Rozmawiając w środę z Paulem Murrayem z Sky News Australia, Kelly powiedziała, że ​​Meghan skończyła z „biednym księciem”.

Współpracowniczka Sky News, Megyn Kelly, mówi, że Meghan Markle „wzmocniła” księcia Harry’ego po tym, jak dowiedziała się, że nie ma pieniędzy i prawdopodobnie „przehandluje”, gdy książę zbankrutuje.

„Stał się sławny i zdecydowanie jej to dał, teraz jest powszechnie znana, kiedy nie była… ale on nie ma pieniędzy” – powiedziała.

Kelly powiedziała, że ​​Meghan zrobiła wszystko, co w jej mocy, aby para mogła sobie pozwolić na ich styl życia.

„To ma sens, jak namówiła go do napisania pamiętnika… Potrzebowała tych pieniędzy – dostali 20 milionów dolarów zaliczki na Speera” – powiedziała.

READ  Córka Jane Simmons, 30-letnia Sophie Simmons, wygląda uroczo na zdjęciach ze ślubu Jamesa Hendersona

Wczytuję osadzanie…

Meghan Markle ponownie pojawia się w oczach opinii publicznej w filmie na Instagramie

„A teraz płacze przez całą drogę do banku, ponieważ mają to, mają umowę z Netflix o wartości 100 milionów dolarów, mają umowę ze Spotify o wartości 50 milionów dolarów”.

Ale Kelly nie sądzi, by księżna została w pobliżu, gdy parze zabraknie pieniędzy, twierdząc, że „będzie próbowała handlować za pięć lat lub mniej”.

„Wyruszyłam z moimi słowami, że za jakieś dwa lata wysadzicie w Montecito” – powiedziała.

Pani Kelly nie sądzi, by księżna została w pobliżu, gdy parze zabraknie pieniędzy, twierdząc, że „będzie próbowała handlować za pięć lat lub krócej”. Zdjęcie autorstwa Chrisa Jacksona/Getty Images.

„Będzie próbowała wymienić jakiegoś miliardera z amerykańskiego funduszu hedgingowego, który może ją zatrzymać w taki sposób, do jakiego lubi się przyzwyczajać”.

Książę i księżna Sussex zostali odcięci od brytyjskiej posiadłości królewskiej szacowanej na 34 miliony dolarów po ustąpieniu z obowiązków królewskich w 2020 roku i przeprowadzce do Kalifornii.

w 2021 r., Forbesa Wartość netto Harry’ego i Meghan została oszacowana na 10 milionów dolarów, w tym spadek księcia po jego zmarłej matce, księżnej Dianie, oraz prawa własności, które para posiadała w Pałacu Montecito.