Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mel C wycofuje się z polskiego sylwestra

Mel C wycofuje się z polskiego sylwestra

Aby rozwiązać problemy przeciwko społecznościom, które ją wspierają, piosenkarka Spice Girls Melanie Chisholm, lepiej znana jako Mel C, wycofała się ze swojego sylwestrowego występu w Polsce.

Wokalistka hitu „Never Be The Same Again” potwierdziła tę wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Polski koncert Mel C, który miał wystąpić w sylwestra, został odwołany

W pozornie tajemniczym poście Melanie C. poinformowała, że ​​jej planowany występ w Polsce zostanie odwołany. W sylwestra potwierdzono, że ikona Spice Girls wystąpi w polskim mieście Zakopane. Jednak teraz wycofała się z imprezy po tym, jak ujawniono, że nie może uczestniczyć.

W poniedziałek 48-letnia Mel ogłosiła, że ​​nie wystąpi na nadchodzącym wydarzeniu, które miało być emitowane w TVP, i poczuła, że ​​pojawiły się nowe kwestie, które mogą wyjaśnić jej decyzję. Nie podano jednak żadnych szczegółów.

W tweecie wysłanym w poniedziałek wieczorem napisała: „W świetle pewnych kwestii, które zwróciły moją uwagę, które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram, obawiam się, że nie będę już mogła wystąpić w Polsce zgodnie z planem o godz. Nowe lata.” [sic] Przeddzień.’ Upierała się jednak, że ma nadzieję, że będzie mogła wrócić do kraju w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Gdy gwiazda wciąż świeciła, wiadomość była kontynuowana: „Mam nadzieję, że wszyscy macie niesamowite Święta Bożego Narodzenia i najlepsze życzenia na rok 2023”.

W odpowiedzi na swoją decyzję Mel otrzymała pochwały od fanów i obserwujących

Pomimo swojej decyzji, by nie kontynuować ceremonii, Mel została oklaskiwana przez swoich fanów i obserwujących, a niektórzy nawet nazywają ją sojuszniczką społeczności LGBTQ + za to, że zdecydowała się nie kontynuować ceremonii.

Większość ludności Polski należy do Kościoła katolickiego, a wielu Polaków ma konserwatywne poglądy w kwestiach związanych z prawami osób LGBT. W Polsce dziesiątki małych miasteczek ogłosiło obszary nieprzyjazne LGBT, aby uwolnić się od ideologii LGBT.

READ  Coroczny Festiwal Pierogów „Najsłodsze Serce Maryi” odbywa się od piątku do niedzieli

Unia Europejska wszczęła w zeszłym roku postępowanie prawne przeciwko Polsce i Węgrom również w związku z traktowaniem osób LGBT w tych krajach. Podczas ostatniej imprezy Emmy Bunton, Mel i Emma Bunton, wraz z szybkim zjazdem Spice Girls, doprowadzili fanów do szaleństwa swoim mini-zjazdem.

Kim jest Melanie Chisholm?

Melanie Chisholm została członkinią Spice Girls w 1994 roku, po urodzeniu się 12 stycznia 1974 roku w Merseyside w Anglii. W wyniku ich trzech albumów sprzedali ponad 40 milionów egzemplarzy na całym świecie i wydali dziewięć singli, które osiągnęły pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii. Jej pierwszym solowym albumem był Northern Star, który wydała.

Po wydaniu pierwszego singla 18 października 1999 r., album osiągnął 10. miejsce na brytyjskich listach przebojów po wydaniu, po czym szybko spadł z list przebojów po tym, jak piosenka stała się popularna. Ostatni album Melanie C, Reason, został wydany w marcu 2003 roku, co zapoczątkowało nową erę w jej karierze.

Jej trzeci solowy album „Beautiful Intentions” został wydany przez jej własną wytwórnię Red Girl Records, po katastrofalnych wynikach jej debiutanckiego albumu „Melt/Yeh Yeh Yeh”. Rozstała się ze swoją wytwórnią płytową Virgin Records po niepowodzeniu „Melt / Yeh Yeh Yeh”.

Fani i obserwatorzy gwiazdy potwierdzili, że jej decyzja została dobrze przyjęta. Daj mi znać, co myślisz o tym samym problemie. Jeśli masz jakieś uwagi, daj nam znać.