Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Meryl Streep: Filmowanie Diabła ubiera się u Prady było „przerażające”

Legendarna aktorka Meryl Streep miała trudności z kręceniem jednego ze swoich najbardziej kultowych filmów.

W 2006 roku zdobywca Oscara wystąpił w Diabeł nosi bluzę Jak Miranda Priestley, redaktor naczelna magazynu o modzie, która źle traktuje pracowników jako sposób radzenia sobie z rozpadającym się życiem osobistym.

Świętując 15. rocznicę filmu, Streep i jej współpracownicy Rozmawiaj z tygodnikiem „Rozrywka” za swój czas pracy nad filmem.

Znana ze swojego stylu aktorskiego podczas kręcenia filmu, 71-letnia Streep często zachowuje elementy swojej lodowatej osobowości, nawet nie będąc przed kamerą, ignorując nawet celebrytki Emily Blunt i Anne Hathaway.

Związane z: Usunięta scena Devil Wears Prada zmieniła wszystko

Związane z: Jak dobrze znasz Diabeł ubiera się u Prady?

„Meryl jest tak towarzyska i zabawna jak diabli, pod pewnymi względami nie było dla niej najfajniejsze, kiedy musi się usunąć” – powiedział Blunt. „To nie było tak, że była niedostępna; można było podejść do niej i powiedzieć: „O mój Boże, właśnie się wydarzyło to zabawne”, a ona cię posłucha, ale nie wiem, czy to będzie fajniejsze dla żeby była taka.”

„To było straszne!” Streep przyznał. „Byłam [miserable] w mojej przyczepie. Słyszałem, jak wszyscy kołyszą się i śmieją. Byłem tak przygnębiony! Powiedziałem: „Cóż, to cena, jaką płacisz za bycie szefem!”

Dodała: „To ostatni raz, kiedy próbowałam metody!”

Rola Streepa spotkała się z uznaniem krytyków i przyniosła mu wiele głośnych nagród, w tym Złoty Glob i nominację do Oscara. Od tego czasu był nominowany do najwyższych wyróżnień w branży jeszcze siedem razy.

Związane z: Prawdziwa historia kultowej sceny „Diabeł ubiera się u Prady”

Nie tylko Blunt, który zauważył, że Streep wznosi nienaturalną ścianę podczas kręcenia filmu, poinformował również Hathaway, ale powiedział, że to było naprawdę pomocne.

READ  Prawdziwe włosy Lady Gagi są jej ulubionymi na co dzień, mówi jej fryzjerka

„Byłam zastraszona, ale zawsze czułam się pod opieką” – wyjaśniła. „Wiedziałem, że wszystko, co zrobiłeś, aby wywołać ten strach, doceniam to [because] Wiedziałem też, że mnie obserwuje”.

Postać Streep narysowała porównania do Magazyn Vogue Redaktor Anna Wintour, która zetknęła się z plotkami, że jest okrutnym pracodawcą.

„Nie interesowało mnie robienie filmu o biografii Anny; interesowało mnie jej stanowisko w jej firmie. Chciałem wziąć na siebie ciężar, który musiała dźwigać, a także konieczność dobrego wyglądu każdego dnia” – wyjaśnił Streep.

Związane z: Czego nie wiedziałeś wcześniej o Diabeł ubiera się u Prady

Legenda ekranu również mówiła o szerokim atrakcyjności filmu, mimo że początkowo był reklamowany w kierunku kobiet jako program antysemicki. Superman powraca.

„Ponieważ dali nam tak trudne warunki do nakręcenia filmu przy mniejszym budżecie, otworzył się i powiedział, że „Laska” może być wielkim hitem wśród szerokiej publiczności” – powiedziała.

To jest pierwszy film [where] Chłopaki podeszli do mnie i powiedzieli: „Wiem, jak się czułem; mam towarzystwo i nikt mnie nie rozumie. To naprawdę trudne. To najtrudniejsza rzecz na świecie dla mężczyzny, aby wczuć się w filmowego bohatera, jeśli jest to kobieta. „

Ten artykuł pierwotnie ukazał się Fox News Reprodukowano go za zgodą