Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Met polskiej gwiazdy opery będzie transmitowany na żywo w światowych kinach

Premiera polskiej gwiazdy opery Jacoba Josepha Orlińskiego w nowojorskiej Metropolitan Opera Eurydice w listopadzie była transmitowana na żywo w kinach na całym świecie w sobotę. 30-letni Orlinsky, który studiował i mieszkał na Manhattanie, uczęszczając do Juilliard School of Art, powiedział, że przebywanie w mieście było nowym doświadczeniem.

„Byłem całkowicie skoncentrowany na szkole. Pomyślałem: „Jestem w szkole, to jest Juilliard, powinienem to jak najlepiej wykorzystać”. Dlatego zapisałam się na tyle zajęć, że pracowałam od ósmej rano do północy.” „To przekracza wszelkie moje marzenia, że ​​już pracuję w tak niesamowitym teatrze… i pracuję z maestro Yannickiem ( Nazit Seguin) — dodał Orlinsky. ), który jest głównym dyrektorem muzycznym. — To niewiarygodne. To niesamowite, że mam teraz własną kartę wstępu do Metropolitan Opera.”

Orlinsky jest najbardziej znany ze swojego breakdance’u, który zaczął w wieku 18 lat, a także ze swojego śpiewu. Powiedział: „Łączy w sobie wszystko, co naprawdę lubię. Tak więc muzyka, wolność i taki akrobatyczny styl… to kolejny sposób na wyrażenie siebie”.

(Ta historia nie została edytowana przez personel Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)

READ  Rzucając czerwoną notatkę: Gdzie wcześniej widziałem aktorów