Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dave Grohl wykonuje cover klasyka KISS w ostatnią noc swoich sesji chanukowych

Zobacz, jak Dave Grohl i Greg Kurstin rywalizują w „Rock and Roll All Nite”

Autor: Scott ColothanOpublikowano 3 godziny temu

Producent Dave Grohl i Greg Kurstin wykonali cover KISS dla Rock and Roll All Nite podczas ostatniej nocy sesji chanukowej.

Z Grohlem w makijażu The Demon Gene’a Simmonsa i śpiewającym jego główny wokal, a Kurstinem w roli Starchilda Paula Stanleya, wideo zostało udostępnione przez Foo Fighters zeszłej nocy (5 grudnia).

Oprócz fragmentów, na których Grohl i Kurstin wycinają hymn KISS z 1975 roku, wideo pokazuje również duet wykonujący codzienne czynności, takie jak mieszanie, czytanie książki, joga i jazda do miejscowego garażu po szlam.

Dave Grohl napisał: „Panie i panowie… udało nam się”. „8 nocy! A czy jest lepszy sposób na świętowanie kolejnego roku chanukowych sesji niż Chaim Weitz i Stanley Eisen…. Dwóch gości z Queens, którzy ustanowili świat (i tysiące scen) na FIRE jako Gene Simmons i Paul Stanley z Kiss!!!

„Greg i ja chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom, którzy pomogli przyspieszyć sesje chanukowe w tym roku. Trudno będzie to pokonać! (Ale zrobimy. Och, będziemy…..)

„Mamy nadzieję, że tegoroczny zestaw piosenek przyniósł wam trochę radości, tak jak na pewno zrobił dla nas!

„Teraz tańczmy co wieczór i świętujmy każdego dnia aż do następnej Chanuki!”

Obejrzyj cover Dave’a Grohla i Grega Kurstina Rock and Roll All Nite KISS:

Grohl i Kurstin rozpoczęli swoją drugą serię Hanukkah Sessions w niedzielę, 28 listopada, brutalnym, zabójczym metalowym coverem „Stay (I Missed You)” Lisy Loeb.

Od tamtej pory nagrali covery „Jump” Van Halena, „Copacabana” Barry’ego Manilowa, „Blitzkrieg Bop” The Ramones, „Pociąg na próżno” The Clash, „Big Shot” Billy’ego Joela i Take The Box. Dla Amy Winehouse.

W innych wiadomościach dla Foo Fighters zespół podzielił się pierwszym szczytem horroru STUDIO 666.

READ  Sarah Igo - James będzie reprezentował Polskę w Eurowizji Juniorów - escYOUnited

Dave Grohl, Taylor Hawkins, Nate Mendel, Pat Samir, Chris Shevlet i Rami Jaffe, który ma trafić do kin w lutym 2022 roku, zagrają w Studio 666, które jest opisane jako noc ciężkiego dnia The Beatles Meet the Living Dead.

Odsłonięte gwiazdy rocka, w tym Paul Stanley i Gene Simmons:

Slipknot Shawn „The Clown” to nieprzekonujący zakład

Perkusista #6, Shaun Crahan, ujawnił światu swoją nową srebrną maskę klauna, gdy zamaskowany gitarzysta metalowy Iowan wykonał upiorny solowy show „Unsainted” w maju 2019 roku. Fotograf.

Mick Thompson z Slipknot ujawniony

Maska hokejowa Slipknot #7 Mick Thomson Metal Hockey jest tak fajna, że ​​od lat jest stosunkowo niezmieniona. Racja to Mick Thompson bez maski przemierzający ulice Nowego Jorku w 2019 roku, zanim Slipknot pojawił się w Jimmy Kimmel Live.

Cofnięta głowa zdemaskowana

Bardzo enigmatyczny gitarzysta, który nosi na głowie wiadro Kentucky Fried Chicken, ujawnił swoją prawdziwą tożsamość na wydanym przez siebie albumie „Pike 13.” z 2013 roku. Przejmująco przedstawia młodszego Bucketheada – prawdziwe nazwisko Brian Carroll – bez maski i obejmującego swojego zmarłego ojca.

Ujawniono maskę Slipknot Jay Weinberg

Perkusista Slipknot Jay Weinberg i jego juta maska. Po prawej diabelnie przystojny Jay Weinberg bez maski. Weinberg dołączył do Slipknot w 2014 roku, aby zastąpić zmarłego Joeya Jordisona, który niestety zmarł w 2021 roku.

Pan Wilson ujawnił Slipknota

Obrotowa maska ​​Slipknota nr 0 zmieniła się drastycznie w 2019 roku z jego masek czaszki i tradycyjnych masek przeciwgazowych w prawie oszpeconą ludzką maskę Palpatine’a z czarnymi szatami. Prawda to Sid Wilson bez maski na premierze Slipknot: Day Of The Gusano w Beverly Hills.

Wes Borland autorstwa Limp Bizkit zdemaskowany i bez makijażu

Wes Borland, gitarzysta Limp Bizkit, przypominający kameleona, nieustannie tworzy nowy wygląd na występy zespołu na żywo. Łącząc maskę ze słabo narysowanym makijażem, ten subtelnie niepokojący wygląd jest jak skrzyżowanie Salvadora Dali, Jokera i szalonego arystokraty. Oto Wes Borland bez maski i makijażu na sesji zdjęciowej w 2017 roku.

READ  Fanka Wiedźmina i medalistka olimpijska pokazuje swoje poparcie dla marki, zdobywając złoty medal

Corey Taylor z Slipknot Unmasked

8 Wokalistka Slipknot, Corey Taylor, przekształciła się w złą przezroczystą maskę w 2019 roku. Jako lider Stone Sour — i prawdopodobnie najpopularniejszy członek Slipknot — chyba że przez ostatnie dwie dekady mieszkałeś pod kamieniem, ja Będę dobrze wiedział, jak Corey wygląda jak Taylor bez maski.

Ujawniono Tobiasza Kuźnię Ducha (aka Papa Emeritus)

Otoczony przez bandę niezidentyfikowanych ghuli, Tobias Forge przez lata przyjmował wiele papieskich przebrań. Od różnych wcieleń Papa Emeritus do kardynała Copia i Papa Emeritus IV. Tak, Tobias Forge bez maski na rozdaniu nagród Grammy w 2019 roku.

Blothar zdemaskowany

Po przedwczesnej śmierci piosenkarza Oderusa Urungusa (znanego również jako Dave Brockie) w 2014 roku, GWAR rekrutuje Blothara – znanego również jako Michael Bishop – na nowego frontmana, który jest wyposażony w kostium krążka dzika. Po prawej Blothar bez maski i dziwnego kostiumu przemawia na TED Talk w 2015 roku.

Alessandro Venturella z Slipknot ujawniony

Maska basisty Slipknota Alessandro „Alexa” Venturelli zmieniła się z maski z worka na maskę z wytłaczanej miedzi w 2019 roku. Urocza klasa po prawej to Alessandro Venturella bez maski.

Paul Stanley z KISS Unmasked i bez makijażu

Wraz z Gene Simmons, Paul Stanley był członkiem KISS od jego powstania w 1973 roku, a alter ego The Starchild pozostało niezmienne przez cały ten czas.

Ujawniono Jim Root firmy Slipknot

Gitarzysta Slipknot nr 4, Jim Root, nosił maskę błazna przez całą swoją karierę, z niewielkimi zmianami w jej projekcie. Po co zmieniać doskonałość?! Jim Root jest natychmiast rozpoznawalny, nawet bez maski, dzięki bujnej, krzaczastej brodzie.

Były perkusista Slipknot, Chris Finn, jest nieprzekonujący

Zanim wyszedł ze Slipknot w nieco wyczerpujących warunkach w kwietniu 2019 r., Chris Finn nosił fałszywą maskę nr 3 – znaną jako Maska Pinokia. Po prawej Chris Fehn bez maski na premierze Shawn Clown Crahan „Officer Downe” w 2016 roku.

Jen Simmons z KISS Unmasked i bez makijażu

Na scenie Gene Simmons w swoim charakterystycznym makijażu przyjmuje postać Szatana.

Eric Singer z KISS Unmasked i bez makijażu

Po śmierci nieżyjącego już wielkiego Erica Carra w 1991 roku, nowy perkusista Eric Singer nie przyjął swojej postaci w The Fox; Zamiast tego ożywił postać oryginalnego perkusisty Petera Criss’a The Catman.

Tommy Thayer z KISS Unmasked i bez makijażu

Dołączając do KISS na stałe w 2002 roku, Tommy Thayer wskoczył prosto do butów na wysokim obcasie Ace’a Frehleya i zajął się projektowaniem makijażu dla The Spaceman.

Wykryto nieznanego ducha ghula

W marcu 2017 roku szwedzki muzyk Martin Persner udostępnił wideo, w którym twierdzi, że był wcześniej nieznanym wilkołakiem w duchu zwanym Omega. Opuścił zespół w lipcu 2016 roku po siedmioletniej karierze.

Słuchaj Planet Rock w DAB w całym kraju, w naszej bezpłatnej aplikacji, online, przez inteligentny głośnik („Play Planet Rock”) oraz w Freesat, Sky i Virgin Media TV.