Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Metal Gear Speed ​​Runner ujawnił, że sfałszował „żywy” rekord świata i twierdził, że to „łamigłówka”

Za tydzień pełen fajnych, szybkich samochodów na żywo w Igrzyska letnie szybko się zakończyły 2022godzinny spektakl teatralny od Metal Gear Rising: Zemsta Głowy wciąż się kręcą. To była najbardziej niesamowita zjawa, która została odblokowana dzięki darowiznom społeczności: szalony wyścig przez grę Ostrze Wilka Kampania DLC, która zakończyła się ustanowieniem zupełnie nowego rekordu świata. A przynajmniej by się wydarzyło, gdyby to było prawdziwe. Zamiast tego, kilka dni później, sprinter za nim przyznał, że sfałszował to za pomocą nagranego wcześniej filmu, w którym zebrał jego najlepsze czasy z poprzednich okrążeń.

kultura sprintu Niesamowicie online gracze wymieniają się strategiami na forach, transmitują na żywo swoje treningi i próby ustanawiania rekordów świata na żywo z całego świata, a później przesyłają swoje najlepsze czasy do serwisów takich jak Speedrun.com. Jedną z rzeczy, które sprawiają, że coroczne wydarzenia, takie jak SGDQ, jest to, że niektórzy z najbardziej utalentowanych graczy stojących za wszystkimi gatunkami gier spotykają się osobiście i prezentują swoją karierę na żywo zarówno fanom, jak i przypadkowym widzom. W tym kontekście bicie rekordów to rzadkość, a przez to jeszcze bardziej wyjątkowa. Z drugiej strony zastępowanie wcześniej nagranych materiałów próbami na żywo jest świętokradztwem. Ale to jest dokładnie to, do czego przyznał się w zeszłym tygodniu sprinter, który jedzie do Mekarazium.

„The DLC Blade Wolf Bieg bodźcowy, za który ludzie płacili, to wcześniej nagrany, fragmentaryczny bieg”, Speedrunner Powiedział przedstawicielowi SGDQ na Discord podczas weekendu. „Nigdzie o tym nie wspomniałem, ani podczas procesu aplikacyjnego, ani e-maila, który wysłałem do komisji. Bieg miał odbywać się w czasie rzeczywistym, ale zmieniłem zdanie w ostatniej chwili po zmianie sprzętu.”

READ  tiktok: TikTok przetestował prywatny przycisk nienawiści do komentarzy

Mekarazium, które zdalnie transmitowało wydarzenie 30 czerwca, wskazało na pewne różnice między rozgrywką NG+ Hard, która była na żywo, a pokazem nagród, który edytował kilka doskonałych częściowych kursów z zawartością do pobrania. dla jednego, Ostrze Wilka Podczas trwania kampanii nie słychać było dźwięków klawiatury ani myszy. Punkty kontrolne również nie są w pełni ustawione w jednej linii gry komputerowe wspomnianyniektórzy widzowie zauważyli również po fakcie, że kamera w grze nadal się poruszała w pewnym momencie, nawet po tym, jak Mekarazium zdjął prawą rękę z myszy.

„Zrobiłem coś naprawdę złego i nie powinienem był robić tego na imprezie” – powiedział GDQ.

Ale dlaczego to zrobił, pozostaje trudne do ustalenia. Uruchom własne SGDQ Zakończył się chaotycznym przemówieniem potępiającym liderów za zmonopolizowanie dużej części prestiżu i zainteresowania społeczności sprinterskich. Wydawało się również, że chce udowodnić, że więcej graczy powinno skupić się na odkrywaniu i opracowywaniu unikalnych taktyk sprintu, a nie tylko na zdobywaniu nowych rekordów świata.

„Czuję się pusty i niespokojny, odmówiono mi mojego ostatniego występu i wszedłem na scenę” – powiedział Mekarazium pod koniec swojego występu w SGDQ, cytując „This Godless Endeavour” z heavy metalowego zespołu z lat 90.

W wyniku przygody GDQ usunęło odtwarzanie Mekarazium ze swojego kanału YouTube i powiedziało mu Kotaku Zakazano mu występów na tym wydarzeniu w przyszłości.

„Jest to całkowicie niedopuszczalne i próbuje podważyć integralność społeczności sprinterskiej, którą kochamy i wspieramy” – napisał rzecznik GDQ w e-mailu. „Dokładny wynik, którego chcieli, nie był jasny z dokumentu, ale wyraźnie myśleli, że nie będziemy skłonni mówić publicznie o ich zachowaniu. Wierzymy jednak, że w najlepszym interesie społeczności jest wiedzieć, dlaczego GDQ usunęło ten bieg. „

W swoim pierwotnym liście do GDQ oraz w odpowiedzi uzupełniającej do KotakuMekarazium powiedział, że podjął decyzję o przejściu na częściowo wcześniej nagrany bieg segmentowy, ponieważ jego NG + Speedrun w grze podstawowej poszło tak dobrze i chciał zakończyć go bardziej imponującym wyglądem. „Następna runda powinna być lepszej jakości, co będzie wspaniałym finałem” – powiedział przez Discord.

otworzyć plik Ostrze Wilka Po zagraniu w DLC widzowie SGDQ musieli wspólnie przekazać 25 000 $ (34 705) na rzecz Lekarzy bez Granic podczas wyścigu sprintu w grze podstawowej, i tak też zrobili, przynosząc setki wkładów. To, co otrzymali w zamian, teoretycznie było imponujące – wyścig zakończył się wynikiem 6:55,7, co oznacza niesamowite 25 sekund straty Poprzedni rekord świata Przygotowane przez Mekarazium – ale to nie był występ na żywo, za który zapłacili, o czym nikt z publiczności nie wiedział w tym czasie. Rozchmurz się. Makarzium udał zdziwionego, „Cholera jasna”, kiedy ogłosił swój czas.

READ  LastPass mówi, że żadne hasła nie zostały zhakowane po strachu przed włamaniem

Na temat oszukiwania ludzi, którzy przekazali darowizny, Micarazium mówi teraz: „Prawdę mówiąc, to był absurdalny czyn”. Ale wydaje się, że nie czuje tego samego co do reszty sztuczki, a zamiast tego twierdzi, że jej głębsze znaczenie jest rodzajem „zagadki do rozwiązania”.

— To sarkazm — powiedział Makarzium. Kotaku. „[A] sarkazm dla każdego, kto ogląda wydarzenia sprinterskie i nie zadał sobie kilku pytań”. Krytykował twórców treści za korzystanie z pracy zawodników w zamian za darmową reklamę, a GDC za stawianie „potrzeb marki” przed społecznością „ pasja”, mówiąc, że wydarzenie „uszkodziłoby ich wizerunek, aby zostać usuniętym” Jeden z wysoko ocenianych wyścigów, który został dobrze przyjęty przez wszystkich”.

„Ludzie skupią się na fakcie »O mój Boże, on oszukał«, a nie na samej liczbie przygotowań, które zostały poczynione, aby to zapewnić. [the] Bieg przebiegnie dobrze, a rozbieg przejdzie niezauważony.

Od tego momentu interpretacja Mekarazium staje się coraz bardziej niejednoznaczna. „Jeśli chcesz zobaczyć, jak coś się zmienia, zawsze jest [a] Cena do zapłacenia.” „Płacę cenę za moją reputację maratończyka, speedridera, komentatora i kogoś, kto z pasją sprawia, że ​​inni myślą o rzeczach, które jesteś gotów zrobić w imię tej pasji. Dopóki inni nie zmienią zdania na temat sprintu jako całości. Odmówił wchodzenia w szczegóły.

Sprinter przyznał, że był również pozbawiony snu w czasie swojego występu z powodu opóźnień w harmonogramie. Niezależnie od jego prawdziwych motywów, zdaje się wiedzieć, że jego wybryki w końcu wyjdą na jaw i ponownie go zbanują, gdy napisy zaczęły się w zeszłym tygodniu. „Myślę, że już nigdy się nie spotkamy, niektórzy ludzie chcą po prostu patrzeć, jak ten świat płonie” – powiedział Mekarazium pod koniec swojego występu w SGDQ. „Dobranoc, będą więcej nienawistnych nocy.”

READ  Xbox Boss chce zachować gry, jednocześnie zagrażając zachowaniu gry