Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna porzuca dziewczyny w reality show i jeździ samochodem

Mężczyzna porzuca dziewczyny w reality show i jeździ samochodem

Rolnik chce żony Hodowla porzuca swoje stado dziewczyn z reality TV i odjeżdża w ciemności w poniedziałkowy wieczór, pozostawiając ślad złamanych serc wraz z chmurą kurzu, gdy LandCruiser toczy się po żwirowej drodze.

Jak rozpoznajesz dziewczyny? Cóż, pisk opon, po którym następuje natychmiastowe zniknięcie mężczyzny, jest pewnego rodzaju zapowiedzią.

Miejsce pobytu rolnika nadal nie jest znane. Gdyby dyrektorzy Channel 7 byli mądrzy, osiągnęliby pewną synergię i wyprodukowali fikcyjny miniserial poświęcony tej tajemnicy, w którym Nonie Hazlehurst grała zmęczoną światem policjantkę, której suchy dowcip dobrze pasuje do bardziej suchego krajobrazu buszu, który patroluje.

James Ware:Przeczytaj wszystkie podsumowania tutaj

Zaczyna się tak, jak zaczynają się wszystkie tajemnice: od walki kota o anonimową wiadomość tekstową, która ujawnia komuś jej sekretnego chłopaka.

Ustawmy scenę. Nad wsią zapadł zmrok, a powietrze wypełnia zapach dymu wydobywającego się z komina domu. Wewnątrz Farmer Dean wystrzelił swoje Blundstones. Znoszone, skórzane buty robocze pasują do jego dłoni, zrogowaciałych po całorocznej pracy w polu. Idzie korytarzem, po stuletnich deskach podłogowych, do kuchni, gdzie jego trzy telewizyjne dziewczyny przygotowują pieczeń.

Łodyga zadu wygląda na nieco suchą, a zacier ma więcej grudek niż tylne pole po orce. Farmer Dean wrzuca swój termos z dymem do miski z mętną wodą do mycia. Dziewczyny krzyczą. Ta woda do mycia to tak naprawdę rosół.

Przynoszą mroźną ucztę na stół. Farmer Dean mruczy błogosławieństwo. Potem cieszą się zupełnie normalną pogawędką. Główny temat rozmowy? Dlaczego, do cholery, Farmer Dean nie rzucił Teegan nawet po tym, jak anonimowy SMS ujawnił, że ma tajemniczego chłopaka w świecie zewnętrznym.

„W ciągu ostatnich dwóch dni naprawdę tak było Dziekan i korony, Dziekan i korony, Dziekan i koronyBella wścieka się. „I to tak, jakby reszta z nas nie istniała”.

READ  Ekspert mówi, że „baza siły” Meghan Markle to „królewskie DNA” księcia Harry'ego

Wiadomość tekstowa zdawała się tylko wzmacniać uczucie farmera Deana do Tegan. Pozostałe dziewczyny przysięgają, że rozpętają piekło.

„Ok, myślę, że mam pytanie. To będzie dużo, więc… przygotuj się” – mówi Bella. „Oczywiście wszyscy jesteśmy tu, bo chcemy cię poznać. Moje pytanie brzmi: czy nadal chcesz, żebyśmy wszyscy tu byli?

Farmer Dean wygląda na… cóż… oszołomionego?

„Ciężko jest widzieć, jak wkładasz cały ten wysiłek w jedną osobę, a potem reszta siedzi i zastanawia się, czy chcesz nas poznać” – mówi Bella.

Tegan postanawia podzielić się przydatną notatką.

– Czy któryś z was podjął jakikolwiek wysiłek? ona pyta.

Pozostałe dziewczyny przyjęły tę uwagę z radością.

„Wszyscy się staraliśmy!” Tiffany pęka. „To niesprawiedliwe, że mówisz Belli i ja, że ​​się nie staramy! Staramy się, ale jest to trudne, kiedy wy dwoje cały czas rozmawiacie i nie włączacie nas w żadne sprawy!”

Napięcie wśród wszystkich rośnie w związku ze zbliżającą się eliminacją. Farmer Dean musi dziś wieczorem odesłać jedną z dziewcząt do domu. Ale jego uczucia są ciemniejsze niż rosół do mycia naczyń.

Podczas gdy dziewczyny nadal się sprzeczają, Farmer Dean wychodzi na zewnątrz, aby złapać oddech.

„Wrócę” – obiecał dziewczynom.

Po chwili w całym domu rozległ się dźwięk silnika samochodu. Następnie słychać charakterystyczny dźwięk opon samochodowych uderzających o żwirową drogę.

Dziewczyny podbiegły do ​​okna i wyjrzały. Ich twarze rozświetla diabelski czerwony blask tylnych świateł LandCruisera Deana, gdy patrzą, jak odjeżdża.

„Jestem trochę zdezorientowana, nie wiem, co się dzieje” – Tiffany marszczy brwi.

Gdzie poszedł Dean? To pytanie do Nonie Hazelhurst.

Facebook: @cześćjamesweir

Przeczytaj powiązane tematy:Abstrakty Jamesa Ware'a