Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

David Beckham pozwał hollywoodzką megagwiazdę na 16,4 miliona dolarów

David Beckham pozwał hollywoodzką megagwiazdę na 16,4 miliona dolarów

David Beckham pozwał aktora Marka Wahlberga po tym, jak nie doszła do skutku jego umowa z marką fitness, przez co pozostał mu 8,5 miliona funtów (16,4 miliona dolarów australijskich).

Według doniesień jego firma, DB Ventures Ltd, gwiazda Hollywood „oszukała” legendę angielskiego futbolu, aby nawiązała współpracę z F45. słońce.

Beckham (48 l.) zgodził się zostać globalnym ambasadorem firmy po przeprowadzce do Los Angeles, gdzie zaprzyjaźnił się z Wahlbergiem (52 ​​l.).

Złożył także pozew przeciwko firmie aktora Mark Wahlberg Investment Group (MWIG) oraz założycielom grupy siłowni F45, Adamowi Gilchristowi i Robowi Deutchowi.

Twierdzi, że stracił ponad 16,4 miliona dolarów, gdy obiecane mu akcje zostały wstrzymane do czasu spadku cen akcji.

Wahlberg i jego współoskarżeni twierdzą, że zarzuty dotyczące „nieuczciwego postępowania” są bezpodstawne i zwrócili się do sędziego o oddalenie pozwu.

Wniosek pozwanych o oddalenie posuwa się nawet do stwierdzenia, że ​​DBVL obwinia wszystkich oprócz siebie, dodając: „209-stronicowy NSA zawierający 610 paragrafów [complaint] Próbuje nadrobić braki w zasługach.

Początkowo Beckham nawiązał współpracę z legendą golfa Gregiem Normanem, który również złożył skargę na F45, ale później sędzia powiedział parze, że muszą pozwać osobno.

Były zawodnik Manchesteru United i Realu Madryt mieszkał w tej samej dzielnicy Beverly Hills co Wahlberg, kiedy on i Victoria przenieśli się do Los Angeles w 2007 roku i zaprzyjaźnili się z gwiazdą.

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na słońce Zostało powielone za zgodą.

READ  Jak Wielka Brytania straciła koronę autostrady na rzecz Polski