Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna z Kalifornii znajduje niesamowite ryby w głębinach wyrzuconych na brzeg

Jeśli myślałeś, że chodzenie na płaszczkach umytych w piasku wystarczy, aby zrzucić posiłki, to bądź wdzięczny, że nie mieszkasz w południowej Kalifornii.

Plażowicz zrobił oszałamiające zdjęcia czegoś, co można opisać jedynie jako „bez lampy” wyrzucone na brzeg Newport Beach w Crystal Cove State Park.

Stworzenie, oficjalnie zidentyfikowane jako ryba piłkarska Oceanu Spokojnego, żyje w najgłębszych częściach oceanu, gdzie ryby są zmuszone ewoluować wraz z latarniami, aby poruszać się w ciemnych głębinach. Ryby z Pacyfiku należą do rodziny żabnic, liczącej ponad 300 gatunków.

Przedstawiony tu kosmita przybył na wysokość 45 cm, ale największa rodzina ryb-rybaków może być prawie 30 razy większa, a Serratias Holboile może mierzyć 1,2 metra.

„Strażnicy parku stanowego i ratownicy w Crystal Cove State Park zostali zaalarmowani o dziwnie wyglądającej rybce wyrzuconej na plażę w piątek rano przez gościa plaży Ben Estes, który zauważył ją w piasku” – napisano w poście z Davey’s Locker Sportfishing, zbierając 42 000 reakcji i ponad 30 000 komentarzy.

„Chociaż same ryby nie są rzadkie, bardzo rzadko można je zobaczyć na wybrzeżu w południowej Kalifornii w stanie nienaruszonym”.

„Spójrz na rzędy górnych i dolnych zębów, niewiele rzeczy ucieka po ukąszeniu. Jako rybak, ten, który ucieka, nie jest najtrudniejszą pigułką do połknięcia, jest to pigułka, która ucieka i nigdy wcześniej jej nie widziałeś. umysł będzie się zastanawiał, co to może być? ”- powiedział myśliwy Ted Sims.

Stephanie Statz skomentowała: „To przerażające i bardzo cudowne, ale ma to również związek z faktem, że ryba należąca do tej pory pod wodą została wyrzucona na brzeg”.

Niewiele wiadomo o żabnicach w porównaniu z innymi organizmami morskimi, ponieważ różnica w zmianach ciśnienia i temperatury między laboratoriami badawczymi a dnem oceanu stwarza problemy dla obcych stworzeń nad powierzchnią Ziemi.

READ  Tucker Carlson: Murdoch wspiera gospodarza Fox News w wrzawie związanej z "białą substytucją" | Fox News

Żabnice przystosowały się do przetrwania pod ciężarem ogromnego oceanu, nie mając przestrzeni powietrznych w swoich ciałach, co oznacza, że ​​ciśnienie, które zmiażdżyłoby zwykłe organizmy, nie ma na nie wpływu.

Obie duże.