Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna z Kalifornii znajduje niesamowite ryby w głębinach wyrzuconych na brzeg

Jeśli myślałeś, że chodzenie na płaszczkach umytych w piasku wystarczy, aby zrzucić posiłki, to bądź wdzięczny, że nie mieszkasz w południowej Kalifornii.

Plażowicz zrobił oszałamiające zdjęcia czegoś, co można opisać jedynie jako „bez lampy” wyrzucone na brzeg Newport Beach w Crystal Cove State Park.

Stworzenie, oficjalnie zidentyfikowane jako ryba piłkarska Oceanu Spokojnego, żyje w najgłębszych częściach oceanu, gdzie ryby są zmuszone ewoluować wraz z latarniami, aby poruszać się w ciemnych głębinach. Ryby z Pacyfiku należą do rodziny żabnic, liczącej ponad 300 gatunków.

Przedstawiony tu kosmita przybył na wysokość 45 cm, ale największa rodzina ryb-rybaków może być prawie 30 razy większa, a Serratias Holboile może mierzyć 1,2 metra.

„Strażnicy parku stanowego i ratownicy w Crystal Cove State Park zostali zaalarmowani o dziwnie wyglądającej rybce wyrzuconej na plażę w piątek rano przez gościa plaży Ben Estes, który zauważył ją w piasku” – napisano w poście z Davey’s Locker Sportfishing, zbierając 42 000 reakcji i ponad 30 000 komentarzy.

„Chociaż same ryby nie są rzadkie, bardzo rzadko można je zobaczyć na wybrzeżu w południowej Kalifornii w stanie nienaruszonym”.

„Spójrz na rzędy górnych i dolnych zębów, niewiele rzeczy ucieka po ukąszeniu. Jako rybak, ten, który ucieka, nie jest najtrudniejszą pigułką do połknięcia, jest to pigułka, która ucieka i nigdy wcześniej jej nie widziałeś. umysł będzie się zastanawiał, co to może być? ”- powiedział myśliwy Ted Sims.

Stephanie Statz skomentowała: „To przerażające i bardzo cudowne, ale ma to również związek z faktem, że ryba należąca do tej pory pod wodą została wyrzucona na brzeg”.

Niewiele wiadomo o żabnicach w porównaniu z innymi organizmami morskimi, ponieważ różnica w zmianach ciśnienia i temperatury między laboratoriami badawczymi a dnem oceanu stwarza problemy dla obcych stworzeń nad powierzchnią Ziemi.

READ  Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że wariant Omicron niedługo zarazi połowę Europy

Żabnice przystosowały się do przetrwania pod ciężarem ogromnego oceanu, nie mając przestrzeni powietrznych w swoich ciałach, co oznacza, że ​​ciśnienie, które zmiażdżyłoby zwykłe organizmy, nie ma na nie wpływu.

Obie duże.