Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna z Nowego Jorku uderza konia powozowego w Central Parku w stanie Nowy Jork

Jeden z kierowców powiedział, że nie nazywa się Mongo, ale maniakiem bez koszuli, który w poniedziałek ukradł stronę z filmu Płonące siodła, uderzył pięścią i kopnął trzy konie w Central Parku, zanim twierdził, że ma nóż.

28-letni kierowca taksówki Hansom, Henry Kaya, powiedział, że domniemane niedorzeczne i niewyjaśnione znęcanie się nad zwierzętami miało miejsce na krótko przed południem w parku w pobliżu West 59th Street i Sixth Ave.

Kaya powiedziała, że ​​pięciu kierowców ustawiło się w swoich powozach wzdłuż Center Drive i czekało na zapłatę, gdy nagle pojawił się mężczyzna, zaczął przeklinać i uderzać jednego z koni.

Następnie przeszedł do następnego konia i zaatakował go, zanim zaatakował konia Kaya, 16-letnią klacz w kolorze sepii o imieniu Mary, powiedziała Kaya.

„Podniósł rękę, aby uderzyć mojego konia, ale odciągnąłem konia, aby ledwo mógł go dotknąć” – powiedział.

Kaya twierdził, że mężczyzna groził mu, że go uderzy, i powiedział: „Mam nóż”, zanim wyszedł. Kaya powiedział, że śledził mężczyznę i nagrał na swoim telefonie komórkowym wideo pokazujące, jak z daleka patrzy na niego ze złością.

„Dlaczego bijesz mojego konia? To biedne zwierzę!”, krzyknęła Kaya.

„Wbijał mi nóż w plecy, kolego”, twierdził mężczyzna, który nosił fluorescencyjną żółtą kamizelkę bezpieczeństwa, którą podniósł z ziemi, wskazując ręką.

Kaya namawiała rowerzystów i biegaczy, aby wezwali policję, gdy mężczyzna odszedł z czarną kurtką i czarno-białą torbą przewieszoną przez ramię.

„Chodź tutaj! Nie ruszaj się! Uderzyłeś mojego konia!”, krzyknęła Kaya, gdy szedł za nim.

„Ty szalona osoba!”

Mężczyzna odwrócił się i ponownie powiedział coś, co oznaczało „dźgnięcie”.

„Z twoim koniem jest w porządku!” powiedział mężczyzna.

„Teraz mi przeszkadzasz.”

W komedii Mela Brooksa z 1977 r. płonące siodła, wyjęta spod prawa mama z Dzikiego Zachodu o imieniu Mongo (w tej roli gwiazda NFL i aktor Alex Karas) pokazuje, jak zły jest jego temperament, uderzając konia jednym ciosem.

READ  Liz Truss może stanąć w obliczu buntu Izby Lordów w związku z ustawą w Irlandii Północnej | Wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

Kaia, który powiedział, że dorastał w Grecji i przeprowadził się do Stanów Zjednoczonych, aby studiować biochemię na Long Island University, powiedział, że zadzwonił pod numer 911 i pokazał swój film glinom, którzy odpowiedzieli i opowiedzieli im, co się stało.

Powiedzieli, że rozpoznali mężczyznę jako kogoś, kto kręci się na Times Square, powiedział.

NYPD powiedział, że gliniarze nie byli w stanie znaleźć mężczyzny, a sprawa została oznaczona jako bezpodstawna, ponieważ nie było dowodów przestępstwa.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na Poczta w Nowym Jorku Reprodukowano go za zgodą