Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna z Nowej Zelandii zagroził ściganiem z powodu rysowania otworów na penisa | Nowa Zelandia

za Nowa Zelandia Mężczyzna, który zaczął malować bardzo dużego penisa wokół dołów w swoim rodzinnym Oakland w 2018 roku w nadziei na zwrócenie uwagi lokalnej rady, został zagrożony akcją policyjną.

W filmie nakręconym przez rzecznika bezpieczeństwa drogowego Geoffa Upsona po ostatnim uzupełnieniu jego pracy, powiedział: „Jestem zmęczony kontaktowaniem się z transportem w Auckland”.

„Więc poszedłem i zrobiłem niesamowite wrażenie na penisie”.

Film pokazuje dwa neonowe paski w kolorze zielonym i różowym. Upson pożytecznie zidentyfikował adres, pod którym występują nowe wgłębienia grawitacyjne i ich wymiary.

„Odcinek drogi z tego miejsca do końca drugiej toru ma 48 metrów. Moje linie mają około 1,2 metra szerokości”.

Transport w Auckland obiecał teraz podjęcie kroków prawnych przeciwko awanturnikowi. Epson dostał telefon od policji w zeszłym tygodniu po zażaleniu na jego graffiti i Zgłoszone przez New Zealand HeraldKtóre według Rady Oakland są „zagrożeniem dla bezpieczeństwa i rozpraszania uwagi” kierowców, a także niebezpieczeństwem podczas egzekucji, Według Stuff.

Upson szacuje, że do tej pory namalował 100 taktów.

W 2019 r. Brytyjska Rada Middlesbrough dokonała przeglądu wierceń w ciągu tygodnia od klasyfikacji na wykresach. BBC donosi.

Kiedy mężczyzna z Manchesteru użył penisa, aby osiągnąć ten sam efekt w 2015 roku, zarząd zareagował gniewnie, opisując rysunki jako „obsceniczne”, „głupie”, „obraźliwe” oraz „strata cennego czasu i zasobów”. W odpowiedzi dla tego anonimowego artysty Powiedział BBC Rada „musi być bardzo ostrożna”.

READ  Papież apeluje do Węgrów, by byli „otwarci” na imigrantów