Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Twitter wyłącza konta, próbując uniknąć zakazu Trumpa

San Francisco: W tym tygodniu Twitter zawiesił kilka kont utworzonych w celu udostępniania danych z nowej części strony internetowej byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, twierdząc, że naruszył zasady dotyczące uchylania się od zakazu kont.

Trump został wyrzucony z Twittera, ponieważ miał ponad 88 milionów obserwujących i kilka innych platform mediów społecznościowych po śmiertelnym oblężeniu Kapitolu 6 stycznia przez jego zwolenników.

Donald Trump został odcięty od internetu z powodu wielokrotnych naruszeń wytycznych dotyczących mediów społecznościowych. Przypisuj mu:AP

We wtorek na stronie Trumpa została dodana strona zatytułowana „Z biurka Donalda J. Trumpa”, na której publikuje wiadomości, którymi jego fani mogą się dzielić na Twitterze i Facebooku.

Rzecznik Twittera powiedział w oświadczeniu: „Zgodnie z naszymi zasadami dotyczącymi unikania blokowania podejmiemy działania egzekwujące na kontach, które najwyraźniej mają na celu zastąpienie lub promowanie treści powiązanych z zawieszonym kontem”.

Przedstawiciel Trumpa powiedział, że nie ma nic wspólnego z zawieszonymi kontami, które obejmowały DJTDesk, DJTrumpDesk, DeskofDJT i @ DeskOfTrump1.

Ładowanie

Twitter, który powiedział, że jego zakaz dla Trumpa jest trwały, nawet jeśli będzie ubiegał się o nowe stanowisko, powiedział, że użytkownicy mogą udostępniać treści ze strony Trumpa, o ile nie jest to sprzeczne z zasadami unikania zakazów.

W środę rada nadzorcza Facebook Inc. poparła zawieszenie Trumpa na Facebooku, ale stwierdziła, że ​​firma nie powinna była robić tego w nieskończoność. Zarząd dał Facebookowi sześć miesięcy na ustalenie właściwej odpowiedzi.

Jeden z jego doradców powiedział, że Trump zamierza uruchomić własną platformę mediów społecznościowych.

READ  Kreml twierdzi, że zdobył południowe miasto Chersoń. Organizacja Narodów Zjednoczonych potępia inwazję. Rosja twierdzi, że zginęły setki jej żołnierzy. obawy Rosji dotyczące użycia bomb kasetowych; Szkoły podobno trafione przez rosyjskie ataki rakietowe