Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna został oskarżony po tym, jak rzekomo wpadł do trumny królowej

Członek społeczeństwa został oskarżony po rzekomym wtargnięciu do Królowa Elżbieta II Trumna w piątek (czasu lokalnego) leżąc w stanie przed poniedziałkowym pogrzebem.

Zgodnie z oświadczeniem Metropolitan Police, mężczyzna został oskarżony o popełnienie przestępstwa z ustawy o porządku publicznym.

Stawi się w sądzie w poniedziałek.

Członkowie publiczności byli podobno zszokowani i stali w przerażeniu, gdy mężczyzna rzucił się w kierunku trumny królowej. (GT)

Ostatnia podróż królowej

Po incydencie w piątek policjanci pośpieszyli mężczyznę na teren przed usunięciem go z Westminster Hall.

Metropolitan Police poinformowała wówczas, że funkcjonariusze „aresztowali mężczyznę w Westminster Hall po zamieszkach”.

Został aresztowany za popełnienie przestępstwa na mocy Prawa Porządku Publicznego i obecnie przebywa w areszcie”.

Transmisja na żywo osób transmitujących, aby złożyć wyrazy szacunku podczas incydentu, została przerwana.

Tymczasem rosnąca fala ludzi ustawiających się w kolejce po trumnie królowej Elżbiety II czeka 24-godzinny czas oczekiwania.

Brytyjski rząd ostrzegł, że oczekiwanie na pokonanie oficjalnych ośmiu kilometrów od początku linii w Southwark Park do trumny Parlamentu zajmie ponad 24 godziny.

Rząd ostrzegł również, że „w nocy temperatury będą niskie”.

Członkowie publiczności czekają, aby rzucić okiem na króla Karola III, który bierze udział w czuwaniu nad królową Elżbietą II w Westminster Hall 16 września 2022 r. W Londynie w Anglii.  Królowa Elżbieta II leży w Westminster Hall do rana swojego pogrzebu, aby członkowie społeczeństwa mogli złożyć ostatnie pozdrowienia.  Elizabeth Alexandra Mary Windsor urodziła się na Broughton Street w Mayfair w Londynie w wieku 2
Ostrzeżono opinię publiczną, że czas oczekiwania na trumnę królowej przekracza 24 godziny. (GT)

Istnieje jednak lista oczekujących przed rozpoczęciem oficjalnej ośmiokilometrowej kolejki.

9 Reporterka wiadomości Kristen Ahern stała wśród tłumu i zauważyła „tysiące” ludzi w nieformalnej kolejce oczekujących na przybycie na oficjalną pielgrzymkę, aby zobaczyć trumnę królowej.

Ahern powiedział, że do klasy dołączyli ludzie w każdym wieku, od dzieci po osoby po 80. roku życia.

Ludzie na liście oczekujących, którzy muszą czekać 24 godziny, powiedzieli 9News, że to doświadczenie „raz w życiu”, którego świat nie przegapi.

Jeden powiedział: „Była dla nas inspiracją. Była po prostu niesamowitą osobą i zrobiła tak wiele dla Wspólnoty Narodów”.

Inna osoba powiedziała: „Wszyscy są szczęśliwi. Spotkaliśmy kilku fajnych ludzi w kolejce i podzieliliśmy się wspomnieniami, co jest świetne”.

Członkowie publiczności stoją w kolejce wieczorem 16 września 2022 r. w Londynie, Wielka Brytania.  Królowa Elżbieta II leży w Westminster Hall do rana swojego pogrzebu, aby członkowie społeczeństwa mogli złożyć ostatnie pozdrowienia.  Elizabeth Alexandra Mary Windsor urodziła się 21 kwietnia 1926 na Broughton Street w Mayfair w Londynie. W 1947 poślubiła księcia Filipa i objęła tron ​​ONZ.
Tysiące ludzi wypełniło oficjalną ośmiokilometrową kolejkę i wyruszyło w nieoficjalnej kolejce. (GT)

Jeden mężczyzna jest gotowy do ustawienia się w kolejce przez 24 godziny, mimo że po niedawnej wymianie stawu biodrowego jest o kulach.

„Jest wielu ludzi gorszych ode mnie”, powiedział. „To tylko kilka kul. Nie martw się”.

Mężczyzna stał w kolejce, aby oddać szacunek obowiązkowi i wysiłkowi królowej, ponieważ jest „świetnym przykładem”.

„To tylko kwestia historyczna w trakcie tworzenia”, powiedział. „Więc naprawdę zbliżam moją żonę i dzieci”.

Król Karol III, Anna, księżniczka królewska, książę Andrzej, książę Yorku i książę Edward, hrabia Wessex, odchodzą po czuwaniu przy trumnie swojej matki, królowej Elżbiety II, ponieważ znajduje się ona w stanie Catfalco w Westminster Hall, w Pałac Westminsterski, przed jej pogrzebem w poniedziałek 16 września 2022 r. w Londynie w Anglii.  (Zdjęcia autorstwa Yu Muk - WPA Pool / Getty Images)
W piątek kolejka do trumny królowej została wstrzymana, ponieważ była za duża. (GT)

Późnym piątkiem władze musiały spóźnić się na zatrzymanie kilometrowej kolejki, ponieważ wiele osób dołączyło do długiej procesji, aby złożyć hołd.

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej i książę Edward czuwają przy trumnie. (AFP)

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej i książę Edward stali plecami na okrytej flagą trumnie królowej Elżbiety II z pochylonymi głowami.

Publiczność, która godzinami czekała w kolejce, by oddać swoje ostatnie pozdrowienia, nadal się pojawiała, podczas gdy członkowie rodziny królewskiej czuwali nad tym historycznym wydarzeniem.

READ  Po zgłoszeniu zaginięcia rosyjski samolot wykonał awaryjne lądowanie, ale wszyscy pasażerowie przeżyli