Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mężczyzna został uratowany 26 lat po porwaniu, gdy był nastolatkiem

Mężczyzna został uratowany 26 lat po porwaniu, gdy był nastolatkiem

Nastolatka, który zaginął w 1998 r., odnaleziono żywego w weekend w piwnicy domu jego rzekomego porywacza – położonego zaledwie 100 metrów od jego domu rodzinnego w Algierii.

Według doniesień lokalnych mediów Omar bin Omran został w niedzielę uratowany z domu swojego wieloletniego porywacza, który zniknął w drodze do szkoły zawodowej około 26 lat temu. Doniesienia algierskich mediów.

Omar, obecnie 45-letni brodaty, został uratowany z piwnicy pod pokrytą słomą podłogą owczarni swojego sąsiada – wideo przedstawiające zdezorientowanego więźnia opublikowane w mediach społecznościowych. Poczta nowojorska wspomniany.

Według prokuratury w Djelfie aresztowano jego oskarżonego porywacza, 61-letniego mężczyznę mieszkającego samotnie.

Według doniesień śledczy otrzymali informację od rodziny ofiary po tym, jak brat podejrzanego zamieścił w mediach społecznościowych informację, że w czasie, gdy para kłóciła się o spadek, jego brat był zamieszany w porwanie.

Następnie Żandarmeria Narodowa wznowiła śledztwo i przeszukała dom mężczyzny, aż znalazła klapę ukrytą pod słomą na podłodze.

Prokuratorzy powiedzieli, że znaleźli Omara za drzwiami.

Prokuratura podała, że ​​Omar został przewieziony do ośrodka medycznego w celu leczenia fizycznego i psychicznego, a anonimowy podejrzany stanie przed sądem za „ohydną zbrodnię”.

Według brytyjskiego Daily Mail rzekomy porywacz nastolatka został również oskarżony o zabicie swojego psa, ponieważ pojawił się z nim na zdjęciach w roku, w którym zaginął. Doniesienia z Algierii.

Pies pozostawał w domu podejrzanego przez cały miesiąc po zniknięciu Omara.

Niedługo potem przed domem rodzinnym Omara pozostawiono ciało psa, przypuszcza się, że zostało otrute.

Niestety, matka Omara, która nie przestała szukać swojego zaginionego syna – jednego z dziewięciorga jej dzieci – zmarła w 2013 roku – powiedział algierskim mediom jego wujek.

Podczas gdy inni członkowie rodziny wierzyli, że zginął podczas wojny domowej w kraju w latach 90. i na początku XXI wieku, jego matka w głębi serca czuła, że ​​on wciąż żyje.

READ  USA rozpoczynają naloty na wspierane przez Iran milicje w Iraku i Syrii po atakach dronów

Jej ostatnim życzeniem było; „Proszę, nie przestawajcie szukać Omara, jestem pewien, że on wciąż żyje” – napisano w raporcie.

Ofiara podobno powiedziała członkom rodziny, że czasami widzi ich przechodzących przez okno w domu porywacza, ale nie był w stanie z nimi rozmawiać ani do nich dzwonić – jak wynika z algierskich artykułów prasowych, jakby był pod jakimś zaklęciem.

Ta historia pierwotnie pojawiła się w Poczta nowojorska Jest powielana za zgodą