Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Miasto bez muzyki to miasto bez duszy [OPINION]

Bardziej prawdopodobne jest, że usłyszysz pulsującą muzykę z głośników samochodowych na bulwarze niż w jakimkolwiek klubie w granicach miasta. Pomimo epidemii, większy obszar New Bedford stał się w dużej mierze strefą wolną od muzyki. Miasto bez muzyki to miejsce bez duszy.

Teraz, zanim ktokolwiek się obrazi, niektórzy wspaniali muzycy nadal ćwiczą swoje rzemiosło w naszym sąsiedztwie. Problem w tym, że jest już niewiele miejsc, które rezerwują lokalną rozrywkę na żywo. Jeśli go znajdziesz, to zwykle jest to koleś wykonujący solową akcję z gitarą. Było to prawdą, zanim pandemia postawiła nasze życie społeczne na lodzie.

Skończyły się także kina samochodowe. Po jednym było w Wareham, Fairhaven, Dartmouth, Westport i Tiverton. Już dawno ich nie ma.

Wielu nadal żałowałoby utraty Lincolna Park, gdyby byli na tyle dorośli, by w ogóle to pamiętać. Lincoln Park był wspaniałym źródłem wszelkiego rodzaju rozrywek na żywo. Na parkiecie tanecznym, w barze z przekąskami i w pawilonie Clam Cake regularnie odbywała się muzyka na żywo.

Nie tak dawno w całej okolicy, zwłaszcza w weekendy, słychać było muzykę. Niezależnie od tego, czy lubiłeś rock and rolla, dyskotekę, country, jazz, irlandzki, portugalski, Republikę Zielonego Przylądka czy polską polkę, wszystko się działo.

Smuggler’s Den było miejscem, gdzie można było pójść na rock and rolla na żywo. Był świetny jazz na żywo w Billy Woods na piętrze Smuggler’s i The Main Event na Union Street. Fiddler’s Green, Bunraddy i The Irish Immigrant zapewniali irlandzką muzykę na żywo.

Na żywo 40 najlepszych sal VFW od Wareham do Fall River, podobnie jak wiele klubów w całym regionie, o nazwach takich jak The Circus Lounge, The Chez Rene i The Fisherman Lounge. Cuzzin Dave’s Cię obejmuje. Dyskoteka przyciągnęła widzów do miejsc takich jak Marco’s Pub, Chippy’s, The Hangars, Alhambra (w tym także muzyka rockowa) i nie tylko.

READ  Wdowa po nim potwierdziła, że ​​Sebastian Eubank zmarł po „ciężkim zawale serca”

Przez lata było wiele ekscytujących klubów w większym rejonie New Bedford. Powyższe to tylko próbka z mojego wieloletniego autorytetu. Jakie są twoje ulubione miejsca do słuchania muzyki na żywo lub tańczenia w weekendy w Greater New Bedford? Czy tęsknisz za nimi?

Chociaż jestem teraz starszym mężczyzną i rzadziej spędzam czas w klubach, niestety obecnie w naszej okolicy jest bardzo mało opcji rozrywki i tak mało muzyki na żywo.

Miasto bez muzyki to miasto bez duszy.

Barry Richard jest gospodarzem The Barry Richard Show w 1420 WBSM New Bedford. Słychać go w dni powszednie od południa do 15:00. Skontaktuj się z nim pod adresem [email protected] i śledź go na Twitterze @ BarryJRichard58. Opinie wyrażone w tym komentarzu są wyłącznie opiniami autora.

Przeczytaj więcej: 25 firm, których możesz nie znać, jest własnością Disneya