Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Michael Mosley: Wstępne wyniki sekcji zwłok nie wskazują na żadne podejrzane okoliczności – podają brytyjskie media

Michael Mosley: Wstępne wyniki sekcji zwłok nie wskazują na żadne podejrzane okoliczności – podają brytyjskie media

Ze wstępnego dochodzenia pośmiertnego w sprawie śmierci doktora Michaela Mosleya wynika, że ​​zmarł on z przyczyn naturalnych.

Lekarz telewizyjny i zwolennik zdrowego odżywiania został znaleziony martwy na greckiej wyspie Simi w niedzielę rano czasu lokalnego po wszczęciu masowych poszukiwań przez służby ratunkowe i społeczeństwo po jego zaginięciu w środę.

Mosley był na wyspie ze swoją żoną, dr Claire Bailey, kiedy w środowe popołudnie z temperaturą 37°C wybrał się na spacer i nigdy nie wrócił.

Rzeczniczka policji Constantia Demoglidou powiedziała BBC, że wstępne wyniki sekcji zwłok nie wykazały, że zmarł on w podejrzanych okolicznościach.

Powiedzieli, że nie znaleziono Mosleya z żadnymi obrażeniami, które prawdopodobnie doprowadziły do ​​jego nagłej śmierci.

Powiedzieli, że zmarł w środę około 16:00. Opuścił plażę St Nicholas około 13:30 czasu lokalnego tego samego dnia, udając się na spacer w kierunku miasta Pede, po czym wsiadł do autobusu z powrotem do swojej willi.

Na nagraniu z telewizji przemysłowej nagranym w Pidi około godziny 14:00 widać, jak zamiast tego udał się w góry.

Ikona aparatuPo coraz bardziej desperackich poszukiwaniach na greckiej wyspie Simi odnaleziono ciało osobowości telewizyjnej i lekarza Michaela Mosleya. dostarczone kredyt: notatka/Za pośrednictwem Reutera

Nastąpiło to po tym, jak agencja prasowa poinformowała, że ​​kamery monitoringu pobliskiego baru, w którym go znaleziono, pokazały, jak upadał w pobliżu linii ogrodzenia na skalistym terenie.

Sześć metrów nad jego ciałem znaleziono plecak należący do Mosleya.

Rzecznik policji potwierdził, że ciało zostało znalezione na skalistym wybrzeżu przez prywatną łódź, a w pobliżu ciała znaleziono parasol.