Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Mick Fleetwood chwali Harry’ego Stylesa, gdy staje się nową twarzą marki kosmetycznej „Sarah”

8 marca 2022, 12:38

Mick Fleetwood został ogłoszony nową twarzą Harry Styles Pleasing.

Zdjęcie: Getty / Miło / Instagram


Mick Fleetwood został ogłoszony nową gwiazdą kampanii marki Harry Styles „Pleasing”.

Zagorzali fani Harry Styles będą wiedzieć, jak bardzo Fleetwood Mac inspirował go przez lata, więc sensowne jest, aby Mick Fleetwood został twarzą marki kosmetycznej gwiazdy One Direction.

74-letni perkusista i współzałożyciel Fleetwood Mac został ogłoszony nową gwiazdą kampanii marki i robi najbardziej kultowe zdjęcia Harry’ego Esque’a, gdy marka prezentuje nową gamę lakierów do paznokci, Shroom Bloom.

Harry Styles pokazuje „prawdziwy talent” jako policjant według fanów na premierze filmu

Gwiazda My Policeman wyjaśniła dokładnie, dlaczego Mick miał być nową twarzą jego marki Magazyn Vogue: „To czarujący człowiek. Mick jest tym, który sprawia mi – i wielu innym – wielką radość.

„Czułem, że nie może być lepszego ucieleśnienia, które można by zadowolić, lub kogoś, kto mógłby naturalnie uchwycić magię, którą kochamy”.

Harry poznał Micka – który okazuje się być jednym z jego idoli obok najlepszego przyjaciela Stevie Nicks – wiele lat temu, podczas swoich dni w One Direction po tym, jak Mick zabrał swoje córki na jeden z koncertów zespołu.

„Moje 12-letnie córki powiedziały: „Tato, chcemy zobaczyć Harry’ego Stylesa!” – powiedział Mick, wspominając, jak się poznali po raz pierwszy. ”

„Dwie frakcje z dwóch zupełnie różnych światów połączyły się. Bez moich dziewczyn, które chcą zobaczyć One Direction, my – Stevie [Nicks] A ja… nigdy nie poznałbym Harry’ego.

Wyjaśniając, dlaczego miał zaszczyt dołączyć do nowej kampanii Satisfy, Mick powiedział: „Jesteśmy tak podekscytowani tym doświadczeniem, 'Dlaczego nie? ’ lub 'Nigdy wcześniej o tym nie myślałem’ – dlatego jestem tego częścią.

Fleetwood Mac to jedna z największych muzycznych inspiracji Harry'ego Stylesa

Fleetwood Mac to jedna z największych muzycznych inspiracji Harry’ego Stylesa.

Zdjęcie: Getty


Gwiazda rocka dodaje, jak postrzega markę jako inspirujące narzędzie do wyrażania siebie, dodając: „Mówi:„ Jest coś, dosłownie lub w przenośni, co można trzymać za rękę, gdy wszyscy wybieramy się w tę podróż. ja.'”

W innym miejscu w rozmowie z Vogue Mick przyznał, że tak bardzo kocha lakier do paznokci, że po zrobieniu zdjęć „zatrzymał lakier przez dwa tygodnie”.

Następnie opisał Harry’ego jako „magika”, chwaląc gwiazdę za bycie wiernym sobie we wszystkich swoich projektach, a my nie mogliśmy się zgodzić!

> Oto wszystkie sposoby na słuchanie kapitału

READ  Reżyser "Leave No Trace" nazywa niesławne morderstwo polskiego nastolatka z 1983 roku "Kafczyk" - zawodnicy Los Angeles