Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Microsoft News Briefing: CMA przesuwa ostateczny termin raportu o transakcji Activision Blizzard, Bing Powered by ChatGPT i nie tylko

Kanał informacyjny firmy Microsoft to cotygodniowa funkcja przedstawiająca najważniejsze wiadomości firmy Microsoft z ostatniego tygodnia. Usiądź, napij się kawy i ciesz się czytaniem!

CMA przesunęło termin ostatecznego raportu dotyczącego umowy Activision Blizzard na koniec kwietnia

Zjednoczone Królestwo Urząd ds. Konkurencji i Rynków przesunął termin na złożenie raportu końcowego w związku z przejęciem Activision Blizzard przez Microsoft, ale podkreśla, że ​​nadal zamierza złożyć raport tak szybko, jak to możliwe i przed upływem terminu.

Mówi się, że Microsoft przejmuje Google z Bing obsługiwanym przez ChatGPT

Zostało to zgłoszone Microsoft pracuje nad nowym projektem wraz z OpenAI, aby wprowadzić ChatGPT do Bingktóra pomaga integrować sztuczną inteligencję z wynikami wyszukiwania Bing i zapewniać dokładniejsze i solidniejsze odpowiedzi, mając na celu zapewnienie odpowiedzi podobnych do ludzkich zamiast standardowego łańcucha linków, do którego jesteśmy przyzwyczajeni w wynikach wyszukiwania.

bing

Asus zapowiedział konsolę OLED Xbox na targach CES 2023

a Asus zaprezentował nowy kontroler Xbox innej firmy na CES 2023, ale z niespodzianką. Asus dla kontrolera Xbox zawiera wbudowany wyświetlacz OLED, który oferuje różnorodne zastosowania, w tym wyświetlanie stanu baterii, przełączanie profili, wyświetlanie animacji i nie tylko.

Asus zapowiada konsolę OLED Xbox na targach CES 2023 — OnMSFT.com — 5 stycznia 2023 r.

Pasek narzędzi Microsoft Teams Meetings został przeprojektowany, aby poprawić nawigację i nie tylko

the Pasek narzędzi spotkań w Microsoft Teams został przeprojektowany Aby ułatwić poruszanie się po spotkaniach i znajdowanie nowych funkcji.

Więcej listy

To tyle na ten tydzień. Wrócimy w przyszłym tygodniu z kolejnymi nowościami Microsoftu.

READ  Google Pixel 6a ma iterować projekt Pixel 6, ale czy dotrze do Australii i za jaką cenę? »EFTM