Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ogromną niespodzianką jest 97-calowy bezprzewodowy telewizor LG OLED

byłam Zakryj telewizory w CES Od lat, więc zaskoczenie mnie jest czymś, co wymaga wiele. Widziałem kilka dzikich ekranów, te, które są zakasać Drugi jest bardzo duży Zasadniczo ściany wideo, ale zwykle pojawia się po kilku rundach prototypowania, co łagodzi szok. Kiedy wszedłem do apartamentu LG w hotelu w Las Vegas, po drugiej stronie pokoju zobaczyłem Duża Niespodzianka.

I mam na myśli duże. To 97-calowy telewizor OLED i nadal jest to największy telewizor OLED na świecie. A ponieważ OLED zapewnia Najlepsza jakość obrazu Dostępny, osobiście robi wrażenie w tym rozmiarze. Ale to nie było zaskoczeniem – LG wprowadziło go w zeszłym roku. Dla mnie szczęka spadła, gdy przedstawiciel LG powiedział mi, że jest ładny, ogromny 4 tys Obraz był transmitowany do telewizora bez żadnych przewodów.

Telewizja bezprzewodowa jest prawdziwa i pojawi się w tym roku.

Czytaj więcej: the Największe trendy technologiczne, które widzieliśmy na targach CES. Dodatkowo tutaj są Najważniejsze wydarzenia CES dotychczas.


Teraz graj:
Patrz na to:

Bezprzewodowy telewizor LG OLED ma 97 cali od Tech Power


4:58

Po drugiej stronie pokoju, naprzeciw telewizora, znajdował się bezprzewodowy nadajnik. Z tyłu pudełka były standardowe Port HDMI I kilka innych połączeń i jeden kabel HDMI poprowadzony do odtwarzacza Blu-ray. Obraz na ekranie pochodził z płyty Blu-ray, przesłanej bezprzewodowo — i moim zdaniem bezbłędnie — z pudełka do telewizora. Górną część pudełka można obrócić, aby skierować antenę pokojową na telewizor.

Bezprzewodowa skrzynka przyłączeniowa telewizora LG M3.

Do telewizora jest pudełko nadawcze. Wypustka u góry wskazuje antenę pokojową, którą można obrócić, aby skierować ją w stronę telewizora.

Jamesa Martina/CNET

Sam telewizor w ogóle nie miał żadnych wejść wideo, tylko pusty metal, w którym wejścia telewizyjne zwykle znajdują się z tyłu. Chodzi o to, aby ograniczyć przewody, ten stary błąd nijakich urządzeń telewizyjnych. Ty, osoba, której stać na zakup 97-calowego telewizora OLED, schowaj sprzęt AV w szafce poza zasięgiem wzroku wraz z nadajnikiem, do którego wszystko się podłącza. Pozostaje tylko przewód zasilający do telewizora, przewód LG pomysłowo ukryty w jednej z nóg stojaka.

Jasne, dowolna liczba uchwytów do telewizora również pomieści Twój sprzęt. Ale połączenie bezprzewodowe pozwala telewizorowi stać samodzielnie, co wygląda imponująco na jednym ze stojaków LG (na zdjęciu powyżej) i może znacznie uprościć montaż na ścianie.

LG twierdzi, że pudełko można umieścić w odległości do 30 stóp od telewizora. Zapytałem, czy połączenie bezprzewodowe stanowi potencjalne ryzyko, zwłaszcza jeśli siedzisz między pudełkiem a telewizorem, a przedstawiciele firmy powiedzieli mi, że nie, ponieważ wykorzystuje technologię podobną do standardowych routerów Wi-Fi. Powiedzieli również, że nie będzie to miało wpływu na inny ruch Wi-Fi. Sygnał może obsłużyć do Rozdzielczość 4K, 120 Hz, czyli limit dla dzisiejszych gier. Jest to również najwyższa rozdzielczość i liczba klatek na sekundę akceptowana przez większość telewizorów, w tym zwykłe modele OLED 4K firmy LG.

Tylny panel bezprzewodowej skrzynki połączeniowej telewizora LG M3.

Tylna część skrzynki połączeniowej to miejsce, w którym podłączasz przekładnię.

Jamesa Martina/CNET

Pudełko ma trzy wejścia HDMI, co jest zaskakujące, ponieważ większość wysokiej klasy telewizorów ma cztery, ale to nie jest okazja w mojej książce. Reszta portów jest typowa dla telewizora: antena, dwa porty USB, ethernet i optyczne wyjście cyfrowe, a także port szeregowy do sterowania automatyką domową.

W przeszłości sprzedawano telewizory bezprzewodowe, a technologia bezprzewodowa pojawiła się również w projektorach. Możesz także kupić bezprzewodowe zestawy przedłużaczy HDMI za 100 USD lub mniej, ale generalnie nie są one w stanie obsłużyć tak dużej przepustowości. Po raz pierwszy od lat widziałem to zintegrowane z telewizorem. firma o nazwie telewizor offsetowy Pokazał również bezprzewodowy prototyp OLED na targach CES, ale jest to 55-calowy zasilany bateryjnie wyświetlacz zaprojektowany z myślą o przenośności.

Oprócz rozmiaru 97-calowego, LG wypuści bezprzewodowy wyświetlacz OLED, nazwany serią M3, w rozmiarach 83- i 77-calowych. LG twierdzi, że pojawi się w 2023 roku, a ceny, podobnie jak pozostałe telewizory LG z 2023 roku, nie zostały jeszcze ustalone. Dla porównania, LG pobiera 25 000 USD za standardowy 97-calowy przewodowy telewizor OLED i 2900 USD za 77-calowy, więc bez względu na rozmiar M3 nie będzie tani.

Oprócz M3 LG wprowadził również Trzy kolejne serie przewodowych telewizorów OLED Na targach CES 2023.

Ten produkt został uznany za jeden z najlepszych produktów targów CES 2023. Sprawdź inne Zdobywcy nagrody Best of CES 2023.

IMG-5740

READ  Recenzja Apple TV 4K 2021 - uzyskaj dostęp do najnowszych, najwyższej jakości treści