Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Samsung na targach CES 2023 — najważniejsze informacje ze stoiska

Samsung na targach CES 2023 — najważniejsze informacje ze stoiska

Samsung na targach CES 2023 koncentruje się na łączności urządzeń. Podstawą jest aplikacja SmartThings, która wkrótce będzie mogła kontrolować wiele marek dzięki obsłudze standardów Home Connectivity Alliance (HA) 1.0.

To jest fotoradar.

Dostępność

Samsunga na targach CES 2023

Firma Samsung opracowała szereg funkcji ułatwień dostępu, aby technologia była bardziej dostępna dla wszystkich. Obejmuje to nowy tryb Relumino. Dostosowuje ustawienia obrazu, aby poprawić wrażenia podczas oglądania dla osób niedowidzących i będzie dostępny w wybranych modelach telewizorów Samsung z 2023 roku.

Samsunga na targach CES 2023

Odwiedzający są wprowadzani w tryb automatycznych napisów, który wykorzystuje sztuczną inteligencję do umieszczania napisów w niezakłóconych miejscach na ekranie.

Net Zero Home

Samsunga na targach CES 2023
Samsunga na targach CES 2023

Samsung pomaga użytkownikom żyć w sposób bardziej zrównoważony. Net Zero Home zarządza całym zużyciem energii w domu. Dzięki SmartThings Energy Net Zero Home może skutecznie zarządzać przepływem energii bez marnotrawstwa. Funkcje takie jak tryb zasilania AI mogą pomóc zoptymalizować zużycie energii w przypadku jej nadmiaru lub niedoboru.

Samsunga na targach CES 2023

Widok mapy 3D Net Zero Home ułatwia monitorowanie zużycia energii. Ustawienie trybu oszczędzania AI stale monitoruje i zmniejsza zużycie energii na podstawie szacunkowego rachunku za energię. Powiadomienie o nieobecności – kompatybilne z Bixby – wysyła powiadomienia o niepotrzebnym zużyciu energii. Ankieta SmartThings AI dotycząca detergentów do pralek ma również zrewolucjonizować zużycie wody w domu.

Ekosystem SmartThings

Samsunga na targach CES 2023

Stwórz własny ekosystem urządzeń domowych dzięki SmartThings. Aplikacja SmartThings ułatwia łączenie i monitorowanie wydajności urządzenia.

Tryb monitorowania domu SmartThings działa z ponad 1000 podłączonymi urządzeniami SmartThings. Obejmuje to telewizory Samsung, które zapewniają bezpieczeństwo w domu zawsze i wszędzie. Dane są bezpieczne na platformie Knox Vault Security. Zobacz, co dzieje się w domu w czasie rzeczywistym dzięki dostępowi smartfona do kamery Smart TV.

Martwisz się o starzejących się rodziców? Chcesz śledzić ich samopoczucie? Senior Care używa mikrofonu i kamery telewizora lub Galaxy Watch do monitorowania i wysyłania alertów w czasie rzeczywistym do członków rodziny.

READ  Razer twierdzi, że Blade 14 jest najpotężniejszym 14-calowym laptopem do gier w historii

Zdrowie

SmartThings i Samsung Health pomagają użytkownikom przejąć kontrolę nad swoim zdrowiem, dostarczając wskazówek, jak prawidłowo ćwiczyć, lepiej się odżywiać i śledzić swoje cele zdrowotne i fitness.

Samsung rozwija telemedycynę. Jest to usługa, która pozwala użytkownikom spotkać się z lekarzami bez konieczności podróżowania. Zdalnie synchronizuje i udostępnia dane Samsung Health lekarzowi – wszystko w zaciszu własnego domu.

telewizja

Samsung TV Plus, bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego firmy Samsung, oferuje użytkownikom płynne oglądanie między urządzeniami. Treść w telefonie komórkowym można natychmiast wznowić od miejsca, w którym została przerwana, po powrocie do domu na telewizorze.

Praca zdalna, praca z domu i dex

Odwiedzający dowiadują się, w jaki sposób firma Samsung na nowo definiuje „pracę z dowolnego miejsca” za pośrednictwem platform i technologii komunikacyjnych między urządzeniami mobilnymi a komputerami PC. Dzięki funkcji Easy Connection firmy Samsung możesz łatwo podłączyć komputer do inteligentnego monitora Samsung bez konieczności wpisywania adresu IP i nazwy komputera przy każdym połączeniu.

Dzięki platformie DeX firmy Samsung praca zdalna nigdy nie była łatwiejsza. Przełączaj się między programami, bez wysiłku wykonuj wiele zadań jednocześnie i zwiększ swoją produktywność — wszystko bezprzewodowo i praktycznie z dowolnego miejsca.

Samsung Global CES 2023 redakcja

CyberShack wiadomości i recenzje Samsunga

Sprzedawca przyczynił się do kosztów wysłania Charliego Browna i ekipy filmowej na wydarzenie>

Możesz otrzymać naszą e-mailową listę produktów ogłoszonych na targach CES 2023 pod adresem samsung.com/au/firstlook.