Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Milwaukee przygotowuje się do pracowitego letniego sezonu festiwalowego

Milwaukee przygotowuje się do pracowitego letniego sezonu festiwalowego

Milwaukee (CBS 58) – W zależności od tego, kogo zapytasz, Milwaukee jest znane z wielu wspaniałych cech. Masz browary w rodzinnym mieście, pyszne restauracje, konkurencyjne drużyny sportowe, piękny brzeg jeziora i oczywiście festiwale.

„Nie ma drugiego takiego miasta na świecie” — powiedział Wes Schafer, prezes i dyrektor generalny Milwaukee Pride.y Festiwal w Parku Festiwalowym Henri Meyera”.

Shaver dołączył do liderów z Milwaukee World Festival, Inc. i inne festiwale zaplanowane na to lato, aby zapewnić zapowiedź jedzenia, napojów i rozrywki, których można się spodziewać w tym sezonie festiwalowym.

Sezon Pride Festival zaplanowano na 1-3 czerwca. Polski Festiwal potrwa od 9 do 11 czerwca. German Fest 28-30 lipca Black Arts Fest MKE 5 sierpnia Irish Fest 17-20 sierpnia Mexican Fest będzie obchodzić 50 laty Wydanie odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia, a Festa Italiana w dniach 8-10 września.

Summerfest ponownie zakołysze nad jeziorem przez trzy kolejne weekendy: 22-24 czerwca, 29 czerwca-1 lipca i 6-8 lipca.

Don Smiley, dyrektor generalny Milwaukee World Festival, Inc.

„Nie ma lepszego sposobu wspierania naszej społeczności niż wspieranie tych festiwali” — dodała Sara Bancheri, prezes Milwaukee World Festival.

Janine Adamczyk jest kierownikiem artystycznym Polish Fest. Mówi, że bez względu na to, na który festiwal wybierzesz się tego lata, będziesz cieszyć się wspaniałym jedzeniem, napojami, rozrywką i kulturą.

Adamczyk powiedział: „Wszyscy się wspieramy. Wszyscy jeździmy na swoje festiwale i plotkujemy o sobie”. „Naprawdę razem pracujemy i to przyjemność być tutaj razem i kibicować sobie nawzajem”.

Shaver mówi, że to pasja i wsparcie sprawiają, że uwielbia świętować Pride Fest w Milwaukee.

„Fakt, że Pride Fest, Polish Fest i German Fest spotykają się, współpracują i wspierają się nawzajem, aby stworzyć tę niesamowitą, uzupełniającą się okazję, jest naprawdę wyjątkowy” – powiedział Shaver. „To zaszczyt to robić”.

READ  `` Tajemnicze zwierzę bez głowy '' na drzewie wywołuje w Polsce przerażenie, okazuje się `` rogalikiem ''