Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Plusk gwiazdy na detalu Charlesa

Lionel Richie spędził z Charlesem dużo czasu w ciągu ostatnich dwóch tygodni i ujawnił szczegóły, o których „nikt inny nie wie”.

Grali w nim także Lionel Richie, Katy Perry i Tick.Król Karol tańczył całą noc u boku królowej Camilli podczas swojej historycznej koronacji.

73-letni amerykański piosenkarz został zaproszony na koronację Karola i królowej Camilli w Opactwie Westminsterskim 6 maja, a następnego wieczoru był gwiazdą koncertu w zamku Windsor.

Przemawiając po raz pierwszy od weekendu koronacyjnego, powiedział Richie dodatkowy o swojej „wyróżnionej” rozmowie z 74-letnim Charlesem i zaoferował wgląd w jego osobowość, której ludzie nie często widują.

„Znam Kinga od dawna. Ma tak niesamowite poczucie humoru, że nikt inny go nie zna,” powiedział Ritchie.

Lionel Richie wystąpił na gali koronacyjnej zamku Windsor. Zdjęcie: Leon Neal/Pool/AFP

Charles i Camilla cieszyli się koncertem z Funduszu Królewskiego. Zdjęcie: Yui Mok/POOL/AFP

Richie zdradził również, jak Karol będzie wyglądał po koronacji Amerykański idol zdarzyło się.

Król i królowa Camilla oszołomili widzów, gdy pojawili się w długo emitowanym programie America’s Got Talent krótko po ceremonii, pojawiając się za pośrednictwem łącza wideo wraz z sędziami Richiem i Katy Perry.

„Ważne dla mnie było to, że rzeczywiście poszedłem do króla dzień po koronacji i powiedziałem:„ Czy chciałbyś być w Amerykański idol Richie powiedział: „Tak”.

A drugą rzeczą, która była punktem kulminacyjnym, było to, że powiedział: „Cóż, jeśli przyprowadzisz królową? „

„Aby mógł zrobić krok i wyjść ze swojej strefy komfortu – która w rzeczywistości była jego strefą komfortu – pracował nad jej rozwojem”.

King Charles i Queen Camilla pojawili się w American Idol z Katy Perry i Lionelem Richiem. fot. Amerykański Idol/YouTube

Widzowie mieli wgląd w przezabawną relację między parą podczas Idol kamea, który widział flirtującego Charlesa całą noc Piosenkarz przed kamerą.

READ  „The Music Man” ma nadzieję wyrwać Broadway z zimowego szaleństwa

„Chciałem tylko sprawdzić, ile i jak długo wytrzyma ten pokój?” – zapytał Charles Ritchie, dając do zrozumienia, że ​​chce go wyrzucić z sali tronowej zamku.

Richie odpowiedział: „Musimy natychmiast zrezygnować z pokoju”.

Wczytuję osadzanie…

Współpraca Charlesa z Ritchiem nastąpiła po tym, jak ten ostatni został mianowany pierwszym globalnym ambasadorem Prince’s Fund i pierwszym przewodniczącym globalnej grupy ambasadorów w 2019 roku.

Richie i Perry wystąpili na przyjęciu Charlesa, w którym uczestniczyli pracujący członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej i 20-tysięczny tłum.

Weź to, bez Robbiego Williamsa, ona również była głównym bohaterem uroczystej parady.