Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Misja handlowa kwiatów do Polski | wiadomość

Nowości | 10-08-2022 | 16:13

Organizowana przez FCI, AIPH i Fresh Market Poland Misja Handlowa Polska będzie promować eksport kwiatów i roślin w polskim sektorze handlu detalicznego. Wydarzenie osobiste odbędzie się w Warszawie w dniach 21-22 września 2022 r.

Czy jesteś aktywnym producentem produktów kwiaciarskich, eksporterem kwiaciarstwa lub jednym i drugim? Chcesz prowadzić interesy z polskimi detalistami, nawiązać kontakt z dotychczasowymi polskimi partnerami biznesowymi lub dowiedzieć się o rozwoju sytuacji na polskim rynku detalicznym?

Podczas matchmakingu firmy będą miały niepowtarzalną okazję porozmawiać z wieloma firmami handlowymi działającymi w Polsce. Wszystkie spotkania odbędą się tego samego dnia: 22 września.

Holandia została wybrana jako kraj partnerski przez nowego organizatora rynku Matchbox. Doprowadzi to do silnego panelu ekspertów z holenderskiego przemysłu kwiatowego na tegorocznej imprezie kojarzeń.

Delegacja holenderska wyruszy w detaliczne safari po Warszawie dzień wcześniej, 21 września. Ambasada Holandii w Polsce również serdecznie powita delegację holenderską.

Swatem misji handlowej ze strony holenderskiej jest Ron van der Bloek, weteran branży kwiatowej i redaktor FloraCulture International. Chętnie współpracuje z zespołem Fresh Market w Polsce i dołoży wszelkich starań, aby zorganizować najbardziej „rozkwitające” spotkania przedstawicieli handlowych. Skontaktuj się z [email protected], a on z przyjemnością poinformuje Cię o specjalnych ustaleniach dla holenderskich uczestników.

Czytaj więcej:

Trendy: polski sektor artykułów dekoracyjnych | Przegląd | Agroberichten Buitenland

READ  Liv był uważany za jedno z najbezpieczniejszych miast Ukrainy – teraz został trafiony rosyjskim ostrzałem