Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Moment, w którym Brad Pitt prawie stracił swoją pierwszą rolę filmową

Tajemnicza serbska reżyserka filmowa podzieliła się momentem, w którym „odkryła” nagradzanego aktora Brada Pitta jako młody dorosły, poszukujący swojego debiutu na srebrnym ekranie, i jak omal nie zrezygnował, dając mu początek.

Przed popularnymi hitami, takimi jak jedenasty ocean A Pan i Pani Smith21-latek odpowiedział na rozmowę kwalifikacyjną z agencji Lauren Lloyd, byłej wiceprezes Hollywood Pictures i Trust Sony Pictures.

Lloyd opisała swoje pierwsze spotkanie z niedoszłym młodym mężczyzną, który w latach 80. miał zostać wielką gwiazdą w australijskim podkaście. jak było.

„Więc ten dzieciak przyszedł i myślę, że mógł zrobić może jeden lub dwa odcinki w serialu telewizyjnym… a ja pomyślałem:„ Kim jest ten dzieciak?”. Lloyd powiedział w podkaście, że to było jak wejście Boga.

„Więc powiedziałem„ usiądź i porozmawiaj ze mną ”, a jego skóra była trochę zła… ale wydawał się bardzo spokojny, ponieważ był tak młody i niedoświadczony”.

W wieku 21 lat Pitt miał minimalne doświadczenie aktorskie i nie mógł się doczekać wejścia do branży filmowej.

Agencja talentów Lloyd’s zgodziła się przeprowadzić ankietę u czołowego człowieka w koprodukcji jugosłowiańsko-amerykańskiej Ciemna strona słońca.

Zanim młody Pete przeczytał im scenariusz, Lloyd i jej partner biznesowy „szczęśliwie śmiali się” z aktora, którego znaleźli.

„Byliśmy jak kim on jest? Ten facet jest niesamowity „, powiedziała.

Ale chociaż Pitt zdołał przyciągnąć utalentowanych harcerzy, Lloyd ujawnił, że nie złapała go z powodu braku doświadczenia w kinie.

Powiedziała: „Powiedziałam„ Ale on pracuje tylko w telewizji ”- ponieważ byliśmy w tym momencie, kiedy patrzyliśmy na telewizję z pogardą, gdy ludzie byli w przemyśle filmowym… oni zarabiali pieniądze, ale my robiliśmy filmy”.

Po tym, jak jej partner zapewnił ją: „Masz gwiazdę filmową!” Para zatrudniła Pete’a do jego pierwszego w historii filmu współpracującego z jugosłowiańskimi reżyserami.

„Brad był tak podekscytowany, że był jak dziecko” – dodał Lloyd.

READ  Śledztwo w sprawie tragicznej śmierci trzech mężczyzn, którzy zginęli w wypadku

Nazywają to „X-Factor”

To właśnie ta jakość odróżnia zwykłych ludzi od „gwiazd”, które wyrosły na międzynarodowych i cenionych przez krytykę artystach.

I to jest dokładnie to, co Lloyd zobaczył w domu w dniu, w którym wszedł i przeczytał scenariusz do swojego pierwszego filmu.

Przyznaje, że sukces filmu w dużej mierze ma swoje źródło w genach – jej narodzinach z twarzą kamery.

„Cóż (Pete) miał potargane włosy i złą cerę”, powiedziała, „ale nadal jesteś… zafascynowany nim”.

„Był prawie bardzo piękny, miał bardzo delikatne cechy – wyrósł na bardziej męskiego mężczyznę – ale był po prostu pięknym stworzeniem”.

Ale sam wygląd nie napędza „X-Factor”, powiedziała, a jeśli chodzi o Pete’a, to, co uczyniło go „elektro-ekscytującym”, była jego „cicha” i „wszechogarniająca” obecność.

„(Był) bardzo zjednoczony wewnętrznie – a kiedy mówię, mam na myśli osobę zbyt młodą, by czuć się zbyt komfortowo w swoim ciele, by być tam intelektualnie”. Powiedziała.

„Więc jest to mieszanka duchowa, intelektualna i fizyczna… i tam był – wyglądał świetnie.

„Więc kiedy ktoś taki wchodzi do pokoju, który widzisz – ale czujesz to. To prawie tak, jakby każda komórka twojego ciała była naelektryzowana.”

Lloyd powiedział, że Pitt był „pobłogosławiony” „niesamowitą mieszanką genów”, która dała mu „jakość gwiazdy filmowej”, której szukają agencje talentów.

Ale piękne twarze przychodzą i odchodzą, przyznała, a aby zrobić długą karierę w hollywoodzkim przemyśle filmowym, aktorzy muszą być wytrwali.

„Kiedy jedziesz do Hollywood, musisz mieć wiarę w siebie bez względu na to, co robisz” – powiedziała.

„(Ponieważ) jeśli nie masz tego napędu, będzie bardzo ciężko… umrzesz… musisz być tak napędzany, że bez względu na to, ile razy otrzymasz „nie” , znajdziesz sposób.

– I miał to.

To jest fragment podcastu Jak było. Aby usłyszeć pełną historię o tym, jak Brad Pitt zamienił się w gwiazdę, Kliknij tutaj.

READ  Amerykański gospodarz zszokowany po obrażaniu królowej na antenie: „Poza brakiem szacunku”