Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Wielu polityków w koalicji wciąż szydzi, mimo że wybory zostały wymazane

Wielu polityków w koalicji wciąż szydzi, mimo że wybory zostały wymazane

Powiedzenie, że klasa polityczna jest wystarczającą pożywką dla cynicznego pióra, jest jak powiedzenie, że John Howard nie dostanie przyjęcia, ponieważ ciało Chrisa Hemswortha podwaja się w następnym filmie Thora.

Moja nieobecność wymaga wyjaśnienia.

Najpierw zamierzałem zacząć od Scotta Morrisona na innym szpikulcu. Zadzwonił mój telefon. Zapytany, co robię, śmiało wspomniałem mojemu przyjacielowi, że planuję jeszcze raz sarkastycznie spojrzeć na „To nie moja praca” Scotta. To zapoczątkowało tsunami ogłoszeń, które wysłałem do wszystkich, których znałem, że kolejny artykuł Morrisona ma nabrać kształtu.

Rozmowy telefoniczne, SMS-y, e-maile i wypowiedzi w mediach społecznościowych. Z dumą oznajmiłem, że zaplanowałem artykuł o Morrisonie, a on jest w drodze. Jedynym problemem jest to, że nie mogłem tego zrobić. Nie można ominąć etapu planowania. Takie jest życie.

Zastępca Lidera Opozycji Susan Lee Jest kolejnym czarownikiem, który zasługuje na uwagę. Możliwości obfitują w zapach kwiatów. I przez przypadek kolega z pogo-stick z Melbourne zaprosił mnie na Złote Wybrzeże w chwili, gdy miałem zacząć artykuł o Susan. Nie było myślenia. Bogoing to the Gold Coast przemawia do ciebie z koniecznością myślenia o Susan Lee.

Dwa tygodnie intensywnego grania zaprowadziły nas do celu. Kiedy już tam dotarłem, pomyślałem, że to dobry pomysł, aby wejść i sprawdzić mieszkanie Ley; Ta w zakładzie pracy męża została kupiona z kaprysu od dawcy sojuszu.

Z tego co widziałem, super mieszkanie. Wszystkie światła były włączone. Słyszałem szum powietrza. Zobaczył 98-calowy telewizor, który był włączony. Coś śmiesznego. Nikogo tam nie było. Później odkryto, że Ley zwracała się do St. Hilda’s School (prywatnego college’u dla dziewcząt) o tym, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego męża.

Na godzinę przed rozpoczęciem mojego artykułu o liderze opozycji Peter DuttonMężczyzna, który nie jest potworem (po prostu go zapytaj) drogi przyjaciel dał mi książkę Zaraza ziemniaczana: zniszczenie czarnego parcha polskiej uprawy ziemniaka w 1632 r.. Myśli przyznają, że licząca 260 000 słów powieść na niejasny temat wydawała się nieco przesadna, ale znalazłem to mile widziane wytchnienie od napisania eseju na temat Potato Pete.

READ  Księżniczka Eugenie mogłaby przenieść się do USA, by wieść „żywe życie” inspirowane księciem Harrym: raport

Przedstawiciele Obywateli Bridget Mackenzie Jest samotną kobietą w formie szwedzkiego stołu dla każdego cynika. Dosłownie miałem w ręku długopis, kiedy otrzymałem telefon. „Przyjdź do Nimbin. Zapłacę. Świetny tygodniowy warsztat o uzdrawiającej mocy kolorów” powiedział rozmówca. Zbyt dobra oferta, by odmówić. Tydzień od wietrznej zimy w Melbourne; Czy nie muszę zaśmiecać umysłu myślami o zrobieniu Bridget dobrej glinianej kaczki, czy tygodnia w balsamiczne wieczory na studiowaniu mocy różnych kolorów? Przepraszam, Bridget, musisz poczekać.

Jeśli kiedykolwiek był mężczyzna, dla którego powinieneś znaleźć czas, to jest to mały przyjaciel Scotta, kolega ekstaza, liberał. Stuart Robert. Nastawiłem zegarek na określoną godzinę, jak tylko tam dotrę, zacząłem artykuł Roberta. Na szczęście w moim kanale pojawiła się reklama kursu zegarmistrzowskiego. Dwutygodniowy kurs przyspieszony dotyczący zegarmistrzostwa i sposobu identyfikacji repliki zegarka z oryginalnego zegarka, takiego jak Rolex. Tym, co czyniło go jeszcze bardziej atrakcyjną propozycją, było to, że rząd zapłaciłby za kurs. Dlatego nie ma jeszcze artykułu na temat Stewarta Roberta.

Jak każdy szanujący się satyryk, miałem byłego przywódcę narodowego Barnaby Joyce W moich oczach. Nie udało mi się tego zrobić. Byłem bardzo pijany. Kiedy przeczytałem to, co napisałem, nie miało to żadnego sensu. Żegnaj Barnaby.

Nadal publikuj artykuł na temat byłego zastępcy Tim Wilson Od miesięcy i miesięcy. W końcu wpadł na pomysł napisania eseju na temat swojej pobożnej duchowej pasji, pragnienia, aby wizyta człowieka w naszym Parlamencie stała się przeżyciem, w którym mógłby się odwrócić, mówiąc, że zna to w sensie biblijnym i co się dzieje? Traci mandat w parlamencie.

Scott Lens jest obok pobożności

Minister Cienia Angusa TayloraOch, jaki wspaniały człowiek. Szkoda, że ​​dzięki możliwości otrzymania stypendium rządowego nie należy do naszego środowiska artystycznego. Mógł dostać dużą premię za zainstalowanie gdzieś wody. Aby napisać artykuł o Angusie Taylorze, pojawia się stary przyjaciel ze szkoły i proponuje trochę jazdy na nartach wodnych. Z myślą o Angusie i wodzie przekonałem go, że powinniśmy jeździć na nartach wodnych od Angusa. Po trzech tygodniach poszukiwań zrezygnowaliśmy i nie znaleźliśmy ani kropli wody.

READ  Żonaty od pierwszego wejrzenia: „złoczyńca” Teyla Winter rzuca szokujące oskarżenia producentom Channel 9

Czułem, że mądrze jest studiować w Nowym Biuletynie Liberalnym Holly Hughes. Czytam autobiografię Holly Nie jestem marksistą, prawda? 100 charakterystycznych znaków marksistowskich gazet i zalet nauczania domowego, ponieważ wszyscy marksistowscy nauczyciele rzucają swoją marksistowską propagandę na nasze dzieci”.

Nie była to zła lektura, ale nadal czuję, że nie wiem o niej wystarczająco dużo. Pojechałem na własny koszt do jej biura wyborczego w Sydney, mając nadzieję na spotkanie z nią. Brak szczęścia. W dniu, w którym tam byłem, jej pracownicy poinformowali mnie, że Holly jest na próbie ze swoim nowym zespołem, Bronwyn Bishop Tribute o nazwie Madame Speaker i Pearl Set.

to jest to. Moja mea culpa dla mojego długopisu jest twarda i cicha.

Rocky Dabchik jest muzykiem / autorem tekstów i pierwszą osobą Rocky i milionerzy Bob. Jest także autorem książki „Stony Brook i Hi-Spenders”.

Powiązane artykuły

Wspieraj niezależne dziennikarstwo Zapisz się do IA.