Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Most kolejowy w Meksyku zawalił się, zabijając 15 osób i raniąc 70

MeksykWładze podały, że 15 osób zginęło, a 70 zostało rannych, gdy wiadukt z wagonami metra w Mexico City zawalił się częściowo na drodze we wtorek (AEST).

Seksowny klip wideo w lokalnej telewizji Milenio pokazuje, jak most linii metra 12 zapada się nad samochodami na drodze poniżej.

Filmy w telewizji i mediach społecznościowych ukazywały ratowników medycznych i strażaków przeczesujących szczątki w poszukiwaniu osób, które przeżyły.

Personel ratunkowy poszukuje osób, które przeżyły wypadek po zawaleniu się toru metra w Mexico City w Meksyku. Przypisuj mu:Getty Images

Burmistrz Meksyku Claudia Shinbaum powiedziała, że ​​zginęło 15 osób, a samochód wpadł w gruz.

Niestety są zabici i ranni. „Jestem na miejscu, aby wspierać instalację centrum dowodzenia” – powiedziała pani Shinbaum.

Miejska Agencja Kompleksowego Zarządzania Ryzykiem i Ochrony Ludności początkowo oszacowała liczbę ofiar śmiertelnych na 13 i 70 rannych.

Linia metra 12 została zbudowana, gdy minister spraw zagranicznych Marcelo Ebrard był burmistrzem miasta Meksyk.

„To, co stało się dzisiaj z metrem, to straszna tragedia. Moja solidarność z ofiarami i ich rodzinami” – powiedział Ebrard na Twitterze.

Oczywiście należy zbadać przyczyny i określić obowiązki. Powtarzam, że jestem do dyspozycji władz, aby pomóc we wszystkim, co jest konieczne ”.

READ  Wielka zmiana, która podekscytuje Australijczyków